Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 18...

Mit szólnál ahhoz, ha a 18 éves fiad sminkelné magát, lakkozná a körmét és lenne neki szemöldök tetoválása?

Figyelt kérdés
Zavarna, hogy ezek főként nőies dolgok és a nők szokták általában csinálni?

2023. ápr. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
40%

19. Amikor elfogynak az érvek jön a hülyézés…ennyire kicsi?


20. És ha leírsz valamit 50x igazad lesz? Amúgy a le lett írva elképesztően magyartalan, ráadásul lelett, ilyet is ritkán látni 🙈 11-es kérdezte, hogy miért sminkelné magát egy hetero? Leírtam. Mi nem világos? Teljesen mindegy, hogy színpadon sminkelték magukat vagy sem, a lényeg, hogy nem tartották/tartják cikinek. Curt Cobain a mindennapokban is sminkelt/lakkozta a körmét. Akkor vele mi a helyzet?

2023. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
92%
Nagykorú, sok beleszólásom nem lenne a dologba.
2023. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
23%

Miért van ennyi degeneralt ember mostanában? Nem, egyáltalán nem normális, ha egy férfi festi a körmét, sminkeli magát, és tetovált a szemöldöke.


Vagy akkor ne nevezzük férfinak könyörgöm. Attól még a te fiad marad nyilván, de nem férfi semmiképp.


Menstruálni mikor fognak?

2023. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
92%

Ezek ártalmatlan útkeresések, hóbortok, jobb ha szépen maguktól lecsengenek, mint drámázni rajta.

A tinilányok is hajlanak a túlzásokra, ők is konszolidált felnőttek lesznek.

2023. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
97%
Nem örülnék neki,de mivel a fiam és szeretem elfogadom.
2023. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom elképzelni, hogy hetero férfi miért akarná festeni a szemöldökét/körmét vagy miért sminkelné magát.


Ha meleg lenne az más. Arról nem tehet az már születéskor eldől. Ha ez lenne a helyzet megpróbálnám elfogadni, arról nem tehet senki milyennek születik.

2023. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
95%
Ha ìgy èrzi jól magát, csinálja,kinek àrt?
2023. ápr. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavarna, ha neki ez a stílusa.
2023. ápr. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
94%
Eleinte biztos furcsállnám,de előbb utóbb el kellene fogadni.ez az ő élete.Nyilván van benne homoszexualitás,de akkor is az én gyermekem.leülnék vele beszélgetni,és biztosítanám ,hogy attól még szeretem....és előttem nyugodtan vállalja önnmagát.Szerintem ezvazért is fontos ,mert a szülők az első külső vonal akik lereagálhatják.aztán ez a kör egyre nagyobb és nagyobb.és ahogy növekszik a kör annál több bántást kap ,kaphat.legyen a család az első védvonal.
2023. ápr. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
81%
Furán nézne ki.
2023. ápr. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!