Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 18...

Mit szólnál ahhoz, ha a 18 éves fiad sminkelné magát, lakkozná a körmét és lenne neki szemöldök tetoválása?

Figyelt kérdés
Zavarna, hogy ezek főként nőies dolgok és a nők szokták általában csinálni?

2023. ápr. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
92%
1-es! Aztán hazaállítana a párjával, Bélával... miért nem lehet a másikat elfogadni olyannak, amilyen? Ha a gyereked, szereted. Végül is nem árt senkinek. Ha meg az a baj, más mit szól, hát gratulálok az idióta, undorító értékrendedhez, ahol más véleménye számít, nem pedig a család összetartása!
2023. ápr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 Hans Pötterman ***** válasza:
35%
Elgondolkodnék hogy mit rontottam ennyire el
2023. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
82%

Hát mi fiatal felnőtt nőkként odavoltunk a full sminkben nyomuló Thomas Andersért a 80-as évek végén, és lám milyen szépen kinőtte. Ízléses, elegáns, igazi sármőr még mindig :)

Aki irtózik az ilyesmitől az kérdezze meg önmagától, hogy miért, ne a gyerekét bántsa aki éppen útkeresésben van.

Vagy ott vannak a Rómeó és Júliás színészek BZ, MÁZS, DA és SZPSZ, nahát egész generáció nőtt fel az imádásuk közepette 2004 után. Talpig erőteljes sminkben játszottak és nagyon jólállt nekik. Aztán elmúlt. Ilyen egyszerű ez.

2023. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
84%
Hát én elfogadó vagyok de ezt én sem szeretem, nem tetszik. De nem bántanám miatta a gyerekemet, akkor se ha meleg lenne vagy transz
2023. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
86%

Sok mindentől függ. Pl ha szem alatti mély, fekete karikákat korrektorozza, vagy pigmentfoltos az arca és arra ken alapozót, teljesen rendben van. Szemöldöktetoválás is oké, főleg ha hiányos a szemöldöke, vagy az eredeti forma nem megy az arcához. A körömfestés egy trend, nem marandó, nem okoz fájdalmat senkinek, ha megunja 5 perc alatt lemossa és ennyi.

A gyerekem, én szültem, pelenkáztam, neveltem, óvtam-féltettem, tanítottam. Szeretem őt, kopaszon, hosszú hajjal, tolószékben, sminkelve, öltönyben és szoknyában is, akkor is szeretni fogom ha a világ összeomlik körülöttünk. Ha máj kellene neki, és megfelelő donor lennék, szó nélkül találnék módot hogy véget vessek az életemnek és megkapja a májamat. Ehhez képest kit érdekel, hogy sminkel és festi a körmét????

Feltétel nélkül szeretni és támogatni, számomra ezt jelenti szülőnek lenni.

2023. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%

A smink és a körömlakk nem zavarna, a szemöldöktetoválás viszont nekem nagyon nem tetszik, szerintem soha nem láttam még senkit, akinek jobban állt volna, mint a saját, vagy éppen a normálisan, kicsit sminkkel kitöltött szemöldöke. Úgyhogy ebből a szempontból próbálnám jobb belátásra bírni :D Habár ma már biztos ízlésesen meg szépen meg lehet csinálni, és már régen nem úgy néznek ki az átlagos szemöldöktetkók, mint a 2000-es években, hogy olyan, mint egy filctollal húzott vonal.

Amúgy engem nem zavarna különösebben, félteném, hogy az olyan emberek, mint akikből itt is bőven lehet találni, mit fognak szólni hozzá, esetleg beszólnak-e neki az utcán, megverik-e majd, ilyesmik. Lehet, hogy egy full face of makeup-ban óva inteném, hogy kimenjen az utcára, de ha magának így tetszik, akkor otthon bármikor lehetne úgy.

2023. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
28%
Adnék neki egy hatalmas taslit. Dolgoztatnám kemény fizikai munkával, vagy beiratnám a honvédséghez, hogy pont ugyanolyan elcseszett proli legyen belőle mint az 1-es válaszoló.
2023. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez önmagában elég nebatívnak tűnik, de ki tudja... 😃

Azt szólnám, hogy 'menőn néz ki a tested így.".

2023. ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
32%

Na ezert nem merek szulni,neh buza legyen.


Ez borzalmas. A szemoldokterko gondolom latszik.


A koromlakk is gondolom,h nem szintelen .


A ruzs meg gondolom,nem ajakapolozsir,hanem szines ruzs.


Borzalmas.

2023. máj. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
90%

39!

Én meg azért rettegek a gyermekvállalástól. hogy nehogy olyan írásképtelen analfabéta legyen, mint te, aki nem tud két szót helyesen leírni!

Borzalmas!

2023. máj. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!