Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 18...

Mit szólnál ahhoz, ha a 18 éves fiad sminkelné magát, lakkozná a körmét és lenne neki szemöldök tetoválása?

Figyelt kérdés
Zavarna, hogy ezek főként nőies dolgok és a nők szokták általában csinálni?

2023. ápr. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
32%
Ha majd egyszer lesz gyerekem és fiam lenne és 18 éves és, ha ezeket csinálná, akkor megkérdezném tőle, hogy a vőlegényét mikor mutatja be, mert akkor lányom lenne.
2023. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
28%

Pakolj, pucolj.

A segglukából eltarthatná magát a jövőben. pá

2023. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van egy srác szaktársam, aki ilyen. Kiskorában daganatos volt, de gyógyult. A kezelés óta se szempilla, se szemöldök nem nőtt neki vissza. Szóval a szemöldöke az tetovált.

A szemét meg mindig festi fekete szemceruzával, kb mint a régebbi rockzenészek énekesei a színpadra, meg mindig full fekete a körme. Jelentem, hetero a srác, a szobatársammal együttvannak.



A saját fiamnál se zavarna az ilyesmi. De még az sem, ha Whisperton stílusban tolná. Ez csak külső, senkinek nem árt vele, ő dolga. Max a sok gcibuta homofób selejttől félteném, meg attól, hogy valami kontár csinálja a szemöldöktetkót, és hordhatja hónapokig azt a ronda izét a homlokán.

Nem tudom mi a zsákot kell ezen izéni. Ha meleg és azért ilyen, nem az én dolgom, a fiamról lenne szó ugyanúgy, basszus, ennyiért értelmes ember nem tagadja ki. Nekem meg nincs dolgom azzal, hogy hogy néz ki a fiam, vagy mi a szexualitása. Párja van, mutassa be, hivatalos eseményeken meg jelenjen meg úgy, ahogy illik (rendezett ruha, nem rózsaszín glitteres parti-makeup, meg nem is panda vibe, de ez kb ugyanaz mint lányoknál, akik sminkelnek).

Nem nekem kell szexuálisan vonzónak tartanom a saját fiamat, nem én fogok vele szexelni, hát nem vagyok aberrált. Nézzen ki úgy, ahogy neki jól esik, és találjon partnert, ennyi.

2023. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj, hogy meleg. Ha ő így boldog.
2023. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
59%
Valamit biztos nagyon elrontottam volna, ha ez lenne a szitu. Egyébként az ő dolga, de így nem igazán vállalnám fel, mármint nem mennék vele együtt nagyon sehova. De ezt nehéz így elméletben megmondani. Akkor is a fiam lenne, lehet, akkor se bánnék vele máshogy, de biztosan zavarna, hogy ilyen.
2023. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
52%
Kiakadnék. Ha meleg is lenne, attól még ne lakkozza a körmét, nem lány.
2023. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit visszamennék még a gyermekkorhoz!!

Ezek a fiatalok még nem régen voltak kisiskolások, óvodások!

Nem igaz, hogy tökmindegy a kinézet!!A gyerekek látják, figyelik a felnőttek és idősebb korosztály stílusát, öltözködését és már a sminkeléshez is eljutottunk!! Gyermekpszichológusok tömkelege sem tudja majd megmondani milyen hatással lesz ez a felnövekvő generációra!!

Mostanában már két esetben láttam, hogy két férfi, aki persze nőnek született, gyermeket vár. Ott virít a nagy hasa a képeken!

Hát hová jutottunk??

Az pedig tény és történelem, hogy minden világhatalom elbukott, ahol a homoszexualitás, szodómia elfogadhatatlan méreteket öltött!!

Nyugodtan nézzetek utána!!

2023. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinte véleményem. Bár 18 évesen biztos képes arra, hogy jól megcsinálja magának. Ahogyan az kialakul, tudnám, hogy mi ez. De ha egyszer csak észre venném, hogy elkezdte ezeket csinálni, akkor megkérdezném, hogy miért.


Nem engem nem zavarna, és most sem zavar, hogy ezek általában nőies dolgok, és nők szokták általában csinálni. Ők a nők, ha akarják, csinálják, ha meg általában a férfiak nem, az is a saját szabad döntésük, amivel másnak nem ártanak. Miért zavarna ez?

2023. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Ha meleg elmodja amikor akaraja.
2023. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
85%

Semmit. Miért kéne belepofázzak más életébe? Miért kellene ítélkezzek más felett?


Amúgy meg előbb jutna az eszembe, hogy fáraónak hiszi magát, mint hogy meleg.

Előbbieken volt smink és körömfesték is férfi létükre, utóbbiakon nincs.

2023. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!