Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám elpakolta a málnáimat...

Anyukám elpakolta a málnáimat az uborkás rekeszhez, jogos a haragom?

Figyelt kérdés
Szóval ma vettem egy doboz málnát amit imádok és beraktam a hűtőbe egy megszokott helyre, erre mikor később ismét haza értem valahonnan, azt veszem észre, hogy a málnám már az uborkás rekeszben van a hűtőben, fele kiborult rá és befogta az uborka szaga. :( Nagyon utálom ha valaki elpakolja a dolgaimat máshova, nem is értem most is miért tette. Na ma megkérdeztem miért tette és azt felelte, hogy útban volt és a tejeket akarta a helyére rakni. Sajnos a fele málnát nem tudtam megenni, mert befogta az uborka szaga és hányingerem van tőle ha valami befog valamit...Konkrétan annyira mérges lettem, hogy a tejet amit oda rakott a falhoz dobtam, az meg szétcsattant és kifolyt., nem így terveztem csak el akartam dobni...Anyukám erre hisztériázott és felküldött a szobámba, majd megparancsolt, hogy vegyek helyette új tejet ha már 1-et elpazaroltam. De én mondtam, hogy kvittek vagyunk hisz a málnámat tönkre tette, és most tudja hogy milyen érzés...Valamit valamiért. Mellesleg a málna többe kerül mint 1 doboz tej...Kinek van igaza? Jogosan haragszom anyámra? Mit képzel magáról, hogy csak úgy elpakolássza a dolgaimat? Senki más a házban nem eszik málnát csak én és tudja ez a kedvencem így tisztában volt, hogy az az enyém!

2023. máj. 8. 00:26
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettőknél gond van...
2023. máj. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
90%

Mé nem etted meg azt a málnát már?!


És ha ez lett a málnáddal, akkor az már feljogosít téged a tejcsapkodásra?


Fogat-fogért, tejet málnáért? :)


Egyikőtöknek sincs igaza, mert anyád lehetett volna körültekintőbb, de te még rajta is túl tettél, szóval megérdemlitek egymást...

2023. máj. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
86%
*Mindkettőtöknél
2023. máj. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
96%
A haragod lehet jogos, de a tetted nem.
2023. máj. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
16%
Anyádnál laksz? Kié a hűtő?
2023. máj. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
14%
Kié a ház??
2023. máj. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
98%
Ez majdnem olyan jó, mint amikor a sógornő keverte össze a húsokat meg a csontokat a fagyasztóládában. Emlékeztek? XD
2023. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim válasza:
94%
#7 hogyne, a húsoscsontos :D
2023. máj. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
97%
Saját házadban csapkodhatod a falhoz a tejet, de inkább pszichológus vagy pszichiáter kellene, mert nem tudod kezelni az indulataidat.
2023. máj. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 Adkeizaal ***** válasza:
89%

És még pofánse vertek vissza kézből és neked áll feljebb..

Nálam takarodhatnál a festék boltba és festhetnéd a falat, vagy pakolhatsz.. persze csak azt amit te vettél magadnak a többi sz4rod marad.

2023. máj. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!