Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám elpakolta a málnáimat...

Anyukám elpakolta a málnáimat az uborkás rekeszhez, jogos a haragom?

Figyelt kérdés
Szóval ma vettem egy doboz málnát amit imádok és beraktam a hűtőbe egy megszokott helyre, erre mikor később ismét haza értem valahonnan, azt veszem észre, hogy a málnám már az uborkás rekeszben van a hűtőben, fele kiborult rá és befogta az uborka szaga. :( Nagyon utálom ha valaki elpakolja a dolgaimat máshova, nem is értem most is miért tette. Na ma megkérdeztem miért tette és azt felelte, hogy útban volt és a tejeket akarta a helyére rakni. Sajnos a fele málnát nem tudtam megenni, mert befogta az uborka szaga és hányingerem van tőle ha valami befog valamit...Konkrétan annyira mérges lettem, hogy a tejet amit oda rakott a falhoz dobtam, az meg szétcsattant és kifolyt., nem így terveztem csak el akartam dobni...Anyukám erre hisztériázott és felküldött a szobámba, majd megparancsolt, hogy vegyek helyette új tejet ha már 1-et elpazaroltam. De én mondtam, hogy kvittek vagyunk hisz a málnámat tönkre tette, és most tudja hogy milyen érzés...Valamit valamiért. Mellesleg a málna többe kerül mint 1 doboz tej...Kinek van igaza? Jogosan haragszom anyámra? Mit képzel magáról, hogy csak úgy elpakolássza a dolgaimat? Senki más a házban nem eszik málnát csak én és tudja ez a kedvencem így tisztában volt, hogy az az enyém!

2023. máj. 8. 00:26
1 2 3 4 5 6
 41/53 Laylah ***** válasza:
85%
(valamiért a második http elé berakott egy szóközt, azt töröljétek ki, tehát a két linket közvetlen egymás után másoljátok a címsorba)
2023. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 Laylah ***** válasza:
90%
Bocsi, hogy spamelek, de megoldottam URL shortenerrel: [link]
2023. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez elég gyenge másolat lett, kicsit olyan mint mikor a kínaiak másolbnak le valami márkás cuccot. :D
2023. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
80%
Gyenge troll vagy kérdező. Kb az alapítványi iskolás kérdezővel vagy egy szinten.
2023. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
81%

Tulipán van az asztalomon, eskü, kb a harmadik oldaltól málnás-uborka szaga van, vagy én érzem annak.

Kérdező, én nyakon vertelek volna anyád helyében amúgy. Az uborkasaláta illatát tényleg átveszi más is, a sima uborkáét nem. Vagy ha neked mégis valami anticovid szaglásod van, raktad volna ki szellőzni a málnádat. A poloskaszag, na az igen, az megmarad a málnán. Akkor lenne igazad, ha poloskák közé rakta volna. Bár ezek után a helyében a következő adag málnád mellé legalább egyet betennék.

2023. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
2023. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
46-bocs de az nem az én kérdésem, feleslegesen ne linkeljetek már semmit...
2023. máj. 8. 18:00
 48/53 anonim ***** válasza:
91%
Vettél tejet anyunak?
2023. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
92%
Az új kérdésed is ugyanilyen gyengére sikerült.
2023. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
91%
A kérdező törölte magát, látszik a másik kérdésnél is, úgyhogy de, az ő kérdése volt az is, hiába tagadta.
2023. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!