Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám elpakolta a málnáimat...

Anyukám elpakolta a málnáimat az uborkás rekeszhez, jogos a haragom?

Figyelt kérdés
Szóval ma vettem egy doboz málnát amit imádok és beraktam a hűtőbe egy megszokott helyre, erre mikor később ismét haza értem valahonnan, azt veszem észre, hogy a málnám már az uborkás rekeszben van a hűtőben, fele kiborult rá és befogta az uborka szaga. :( Nagyon utálom ha valaki elpakolja a dolgaimat máshova, nem is értem most is miért tette. Na ma megkérdeztem miért tette és azt felelte, hogy útban volt és a tejeket akarta a helyére rakni. Sajnos a fele málnát nem tudtam megenni, mert befogta az uborka szaga és hányingerem van tőle ha valami befog valamit...Konkrétan annyira mérges lettem, hogy a tejet amit oda rakott a falhoz dobtam, az meg szétcsattant és kifolyt., nem így terveztem csak el akartam dobni...Anyukám erre hisztériázott és felküldött a szobámba, majd megparancsolt, hogy vegyek helyette új tejet ha már 1-et elpazaroltam. De én mondtam, hogy kvittek vagyunk hisz a málnámat tönkre tette, és most tudja hogy milyen érzés...Valamit valamiért. Mellesleg a málna többe kerül mint 1 doboz tej...Kinek van igaza? Jogosan haragszom anyámra? Mit képzel magáról, hogy csak úgy elpakolássza a dolgaimat? Senki más a házban nem eszik málnát csak én és tudja ez a kedvencem így tisztában volt, hogy az az enyém!

2023. máj. 8. 00:26
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim válasza:
84%
Véleményem szerint nincs elég problémátok az életben. Míg én örülnék ha az egyik nap arra ébrednék hogy a Feleségem magától két lábra áll, jöttök Ti, és egy oldalon keresztül ecsetelitek a málna az uborka és a tej drámai, már-már bulvár szintű kálváriáját a környezeteddel! Szerintem értékeld át a helyzeted, és örülj annak amid van!
2023. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom, még egy ilyen hercegkisasszonyt. Falhoz vágtál egy tejet? Örülj, hogy csak a tejet kell megvenned, és takarítanod, aztán kifestened az egész helyiséget! Tudod, milyen büdös, ha a tej bárhova odaszárad?
2023. máj. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is ez a legjobb megoldas Anyak Napjara, remelem jol alszol.
2023. máj. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
90%
Ha igaz lenne a kérdés, a te fejedet csapkodnám a falhoz. Így, hogy ilyen történeteket kreálsz, csak azért nem csapkodom, mert úgy is elég kevés agysejted van életben.
2023. máj. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
91%

Lehet csak nekem van nagyon reggel (vagy éjjel), de nektek van külön uborkás rekesz a hűtőben? Amúgy savanyú ubi volt? Mert az nem derül ki, bár a sima uborka, csaknem uborkaszagozza össze a málnát.


Legközelebb rakd olyan helyre ahol nincs útban, vagy rakd át fedeles műanyag tárólódobozba, akkor nem szagozza össze semmi. És ne vagdosd a falhoz a tejet. Ha hűtőben kell tárolni, akkor valószínűleg nem

2023. máj. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
87%

véletlen elküldtem az előbb..


Szóval valószínűleg nem az árstoppos 2,8as UHT, szóval az is elég drága lehet..


És kérjél bocsánatot, de közben kérd meg arra is, hogy legközelebb legyen kicsit körültekintőbb.

2023. máj. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
91%
Az érzelmeidhez jogod van, a harag meg egy érzelem, szóval jogosan van mérges. A tetteid viszont egy hisztis kis picsa képét rajzolják ki.
2023. máj. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
81%

Hisztis 3,14csa vagy. Látszik, hogy sosem voltál kollégista, sosem laktál közös albérletben.

A lakás és benne a hütő anyádé. Te a málnán kívül mit vettél a szüleid lakásába?


Az uborka szagát hogya fenébe veheti át a málna? Érdekes hogy a zöldségesnél nincs ilyen probléma. Veszel egy légmentesen zárható dobozt és belerakod a málnát.

2023. máj. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
93%
Gyenge próbálkozás, amit a húsos-csontos kérdés inspirált. Még fantáziád sincs.
2023. máj. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
11%
Egy átlagos magyar fiatal lány történetét olvashattátok.
2023. máj. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!