Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám elpakolta a málnáimat...

Anyukám elpakolta a málnáimat az uborkás rekeszhez, jogos a haragom?

Figyelt kérdés
Szóval ma vettem egy doboz málnát amit imádok és beraktam a hűtőbe egy megszokott helyre, erre mikor később ismét haza értem valahonnan, azt veszem észre, hogy a málnám már az uborkás rekeszben van a hűtőben, fele kiborult rá és befogta az uborka szaga. :( Nagyon utálom ha valaki elpakolja a dolgaimat máshova, nem is értem most is miért tette. Na ma megkérdeztem miért tette és azt felelte, hogy útban volt és a tejeket akarta a helyére rakni. Sajnos a fele málnát nem tudtam megenni, mert befogta az uborka szaga és hányingerem van tőle ha valami befog valamit...Konkrétan annyira mérges lettem, hogy a tejet amit oda rakott a falhoz dobtam, az meg szétcsattant és kifolyt., nem így terveztem csak el akartam dobni...Anyukám erre hisztériázott és felküldött a szobámba, majd megparancsolt, hogy vegyek helyette új tejet ha már 1-et elpazaroltam. De én mondtam, hogy kvittek vagyunk hisz a málnámat tönkre tette, és most tudja hogy milyen érzés...Valamit valamiért. Mellesleg a málna többe kerül mint 1 doboz tej...Kinek van igaza? Jogosan haragszom anyámra? Mit képzel magáról, hogy csak úgy elpakolássza a dolgaimat? Senki más a házban nem eszik málnát csak én és tudja ez a kedvencem így tisztában volt, hogy az az enyém!

2023. máj. 8. 00:26
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk, hogyha idegből hozzábsznád a tejet a falhoz, az biztos, hogy mehetnél és festhetnéd le a falat úgy kb azonnal, de legkésőbb másnap.


Mondd csak, normális vagy? Ilyen agresszív idegbeteg módjára reagálni, csak mert anyukád máshová tett egy doboz málnát, és kényeskedsz?

2023. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
77%

Akik szerint kamu: ne higgyétek, egyik rokonom is háklis néhány dologra, de olyanokra, amiket más fel sem vesz-szint.


Ő mégis fullba kiakad - nem normális, de hát ez van.

2023. máj. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
80%
Esküszöm irigyellek, hogy ennyire ráérsz ilyen debil sztorik kitalálására.
2023. máj. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
82%
Ez a húsos csont!!!!! Málnás ubi!!!!!!
2023. máj. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
95%
Rá kellett volna önteni a tejet az uborkás málnára.
2023. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
39%
1.5-ös tej volt?
2023. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
93%

Még el is hinném, ha nem gondolkodnék.

A szag egyes málnaszemeket kikerült??? Mert nem azt írod, hogy ecetes lett egy része, hanem kétszer is azt, hogy egy része átvette az uborka szagát...

Ha ennyire kényes vagy a szagokra, miért nem zárt dobozban pakolsz?

2023. máj. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
78%
Azt hogy költözz el vagy vegyél tejet.
2023. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
88%
7. Ez a húsos-csontos vega változata 🤣
2023. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
87%
Szereted a tejet? Ha igen,akkor anyád helyében egy jó darabig biztos nem vennék neked. Sőt semmi olyat,amit az alapvető étkezésen kívül megkívánnál. Más egy pohár tejnek is örülne,te meg hisztiből falhoz csapsz egy dobozzal.
2023. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!