Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Öngyilkosság ellen a legjobb...

Öngyilkosság ellen a legjobb módszer szerintem hogy "Ne legyél öngyilkos hanem élvezd a szenvedést" Vélemény erről?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 01:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
38%
Aztán úgy gondolod rányomod a vallást azokra akiknek valódi segítségre van szüksége.... erre max a vallási részleg való itt az oldalon, más nem de még ott se szokták szeretni azt aki ezzel " házal "
2023. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

"AKI rajtam segített, ŐT ajánlom másoknak is"

Istenre célzol?

2023. szept. 19. 00:17
 33/61 anonim ***** válasza:
34%
Meg valami vallási felekezet, szerintem kapni fogod tőle a privátot. :D
2023. szept. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
46%
Szia kérdező. Igen, a mennyei ATYÁra, és az ÚR JÉZUS KRISZTUSra. A 31-es és a 33-as kommentelőknek válaszom ez: nagyon sok embert ismerek, és sok emberről hallottam, akiken ISTEN segített. Nem vallásról írok, hanem valóságos, de láthatatlan személy(ek)ről.
2023. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg ezt inkább az utcán tolni, aztán ott lesz pár érdekes reakció. Nem tűnt fel, hogy sokan ezért utálják meg a vallásos embereket, mert van pár ilyen aki csak azért is próbál téríteni?
2023. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
Én akkor hinnék esetleg Istenben, ha minden állat,(beleértve az embert növényevő volna),az hogy meg kell ölni az állatokat azért hogy jól lakjunk, számomra kizárja Isten létezését.Vajon mit érezhet szegény disznó mikor levágják?Vagy a zebra mikor élve kibelezik a hiénák?A mindenható és mindentudó Atyaúristen miért nem teremtett egy békésebb,szelídebb világot ahol minden állat növényevő?
2023. szept. 20. 01:07
 37/61 anonim ***** válasza:
Igazából ott bukik az egész sztori, hogy papíron totálisan jó és mindenható, akkor miért van bármi rossz a világon? Hisz nem lenne nehezebb dolog egy mindenhatónak az, hogy eltüntesse a rosszat, mint odébbtenni egy ceruzát, vagy ha épp megtehetné de nem teszi akkor meg nem totálisan jó....
2023. szept. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok. ISTEN jó. Az ember meg van romolva. ISTEN szeretné a romlásból kisegíteni az embert. Legtöbb esetben nem kell az ISTEN. Emberek maradnak romlásban, bajban. Kérdezik, miért engedi meg ISTEN a romlést, bajt. Nem engedi. De mit tehet, ha nem kell az ISTEN?
2023. szept. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
Esküszöm az ilyeneknél sosem tudom eldönteni, hogy trollok vagy tényleg komolyan gondolják, na mindegy.
2023. szept. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

Juhász Paci Laci!

Istenhívő, jó emberekkel is történnek szörnyű balesetek.Isten ezt miért hagyja?

2023. szept. 21. 00:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!