Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni ha idegenek...

Mit lehet tenni ha idegenek kimossák egyedül élő idős szülőnk agyát, az unokázásnál aljasabb módszerekkel ellenünk fordítják?

Figyelt kérdés

Teljesen ellenem fordult anyám. Mellette vadidegenekkel beszélget és osztja meg mindenét. A gyógyszer, orvos ügyeit, papírjait, önkormányzati dolgait, papírjait hogy azok a "barátai, segítenek neki" persze bennünk nem bízik. Gondolom a férgek meg a lakására pályáznának ha meghal. Ki tudja mi van már a kezükben?

Ezekkel mit lehet kezdeni? Mert próbáltam anyámmal javítani a viszonyt de a patkanyok ahogy megerzik hogy jo a viszony rogton dolgoznak rajta hogy elmergesitsék, bizalmatlanná tegyék. Mindent dugdos, rejteget, a telefonját eldugja, már a jóég se tudja kikkel mit intéz.

Tanácstalan vagyok. Csak kérdezem hogy más is van-e ilyen helyzetben. Sajnos nagyvarosban elunk itt konnyebben megtalaljak a hienak. Egy kis faluban nem tudnak igy befolyasolni mert az idosek es az ertelmesek osszetartanak. Errol jut eszembe hogy allitolag ajanlgatjak neki hogy a budapesti lakasat cserelje el borsodban egy kis hazra. Hiaba mondom neki ha rajon hogy hulyeseg ezek jonnek mas otletekkel.

Magannyomozot kell bevonnom? Mi a megoldas? Mar kb 10 eve folyik ez. Azt sem tudjuk hogy kulonbozo emberek probalkoznak vagy egy adott tarsasag epiti le.


2023. máj. 29. 11:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem, hogy 90 százalékban a sok idióta miért a kérdezőt szidja. Ja, ez a gyk.
2023. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
45%
#21: tanácsot is adsz?
2023. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Sajnos most nincs pénzem magánnyomozóra mert másra mennek a kiadások. De 1-2 hónap múlva esedékes. Abból is érdemes jót találni. Nem tudom milyen költsége lehet és milyen módszerekkel dolgoznak. Majd kiderítem.
2023. máj. 29. 23:52
 24/27 anonim ***** válasza:
58%

És mit akarsz a magánynomozótól?

10 éve ezt csinálja anyád? És? Megteheti. Semmi közöd hozzá.

Téged sem anyád érekel, hanem hogy legyen mit örökölni, de akkor adja el, amikor akarja. Semmi közöd hozzá.


"Mindent dugdos"

Ne kutakodj más cuccában? Mellesleg anyád nyakán élsz? Vagy hogy dugdoss dolgokat? Csak nem más lakásában akarsz kutakodni?


Biztos oka van, hogy nem bízik benned anyád.

2023. máj. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
52%

8

Akkor legalább nyugta lesz anyádnak tőletek, míg a börtönben ültök. Ostoba vagy.

2023. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk volt ilyen, nagyapámhoz járkáltak jehova tanui, hogy elszedjék a házát. Ő mondjuk Alzheimeres is volt. Nem volt más teendő, minthogy egyre többet jártunk hozzá és felépítettük a bizalmat.
2023. máj. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
54%

20as vagyok a magánnyomozós.

Reméljük 1-2 hónap alatt nem viszik bele valami "buliba". Mihelyst lesz rá pénzetek intézkedjetek. Esetleg rokonoktól barátoktól kölcsön kérni? Meséljétek el hogy mi van, hátha tudnak segíteni.

Akik a kérdezőt szidják nyugodtan hagyják csak hogy a ci gányok kiforgassák a rokonaikat mindenükből, így kell nektek :)

2023. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!