Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van abban bármi jó, ha az...

Van abban bármi jó, ha az ember második gyerek?

Figyelt kérdés

A bátyám másfél évvel idősebb, és egész gyerekkoromban az ő levetett cuccait kaptam meg. 16 éves koromig egyetlen egy új cipőm sem volt, csak abban jártam, amit ő kinőtt vagy megunt. Téli kabátaim úgszintén mind, elvétve volt egy-egy nadrág vagy poló amit újat kaptam, na meg a fehérnemük. A játákok szintén, még egy uj focilabdám sem volt, csak az, amit a tesóm már rongyosra rúgott, bicikli is. Volt egy xbox 360 játékkonzolunk, amire kb félévente kaptunk új játékot, ott is mindig a tesóm dönthette el, hogy melyik játékot vegyék meg a szüleink.

19 évesen ő egyetemre ment, nem volt hely a bentlakásosban, így a szüleink az albit is fizetik neki. Egy évvel később, mire én leérettségiztem apa munkahelye megszünt, csak ösztöndíjjal mehettem volna egyetemre, (a tesóm sem ösztöndíjas) mert a szüleim nem tudták fizetni, így elmentem dolgozni.



2023. júl. 16. 11:55
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:
Persze. Ha a harmadik lennél, szoptatáskor neked már csak az apád f,asza jutna.
2023. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!