Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeritnetek kötelező hívni a...

Szeritnetek kötelező hívni a szülőt hetente egyszer, amikor már nem laksz otthon és teljesen saját életed van?

Figyelt kérdés

Anyukám állandóan azzal jön, hogy menjek ki a temetőbe apukámhoz legalább havonta 1x,aztan azzal, hogy őt illene felhívnom hetente egyszer.


Hozzáteszem,hogy nincs meg a bizalmam felé, mert tett érte. Én úgy gondolom, hogy az ember akkor keressen valakit, amikor érzi, nem akkor, amikor azt kierőszakolják.


Lassan 30 éves felnőtt ember vagyok és úgy érzem, hogy ez kezd sok lenni, hogy kiokít, mi az ami kötelező.


Valaki volt már hasonló helyzetben?



2023. júl. 18. 11:23
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha magamat nézem, én olyan ember vagyok, aki nem látja értelmét érzelmek nélkül az ilyen egy hónapos hívásoknak. Vannak haverjaim, ismerőseim akikkel másfelé sodort az élet. Ritkán beszélünk, nem keresem őket (ami hiba a részemről is) de ha keresnek akkor elbeszélgetünk, éreztetik, hogy azért hiányzom nekik.


Saját anyámmal viszont nem beszélek. Ennek sok oka van. Vágott a fejemhez olyan dolgokat amikkel megbántott, vagy régebben sokat hívtam, és mindig éreztette, hogy mennyire rohadtul un. Például ha öcsém is hívta akkor engem simán lerakott, vagy volt hogy csak simán rohadt nagyokat ásított a telefonba. Máskor meg simán csak szemetesládának használt akinek lehet panaszkodni.


Egyszerűen nem vágyom rá, hogy megosszam vele kötelező jelleggel a mindennapjaim. Ilyen 1 havi mi van veled felsorolásokkal szintén nem élek. Egyszerűen semmi köze hozzá.

2023. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!