Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom nem akarja megérteni,...

Lányom nem akarja megérteni, nincs idő/pénz nyaralásra?

Figyelt kérdés
A lányom kérdezte mi a terv nyárra. Mondom álmodjon se nyaralásról, mert egész nyáron dolgozunk, pénzünk nincs. Mondom hogy esetleg elmegyünk a strandra párszor, de nem biztos nincs időnk. Erre besértődött és elkezdett hisztizni és mondta, hogy minden korabeli külföldre megy nyaralni. Most mitévő legyek? Dolgoznunk kell és nem akarja felfogni.

2023. aug. 20. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
14 éves - köv. hónapban 15.
2023. aug. 20. 15:14
 12/66 anonim ***** válasza:
91%
nem a lányod viselkedésével van baj hanem a te hozzáállásoddal.. én is sokszor kivoltam bukva hogy sehova nem jutunk el, mert mindenki megy külföldre meg koncertekre, aztán rájöttem hogy ezeket bármikor be lehet pótolni és nem vagyok attól kevesebb a többi embertől, hogy nekünk nem telik rá.. nálunk csak anyám dolgozik és így tart el mindent és mindenkit, plusz orvos mellett van tehát sosem jut el szabira (meg váltása sincs), most először ment el 2 hétre az évben és le is mentünk a balcsira, kb 200 ezret szánt rá, szállás, út meg kaja stb. én azért kicsit sokalltam (tekintve, hogy más dolgokra is mehetne a pénz) ő úgy volt vele hogy megérdemeljük. ha te folyton csak dolgozol mert imádod vagy muszáj akkor minek is a gyerek? nem csak etetni kell hanem boldoggá is kéne tenni, és ebbe benne van hogy költesz rá...
2023. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
85%

"A lányom kérdezte mi a terv nyárra."


Nem kapkodta el ezt a kérdést ha augusztus 20-án tette fel ezt a kérdést...

2023. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
73%
Na ezért nem kell csóróságra gyereket vállalni, gratulálok.
2023. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
8%
Üsd.
2023. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:

1 nem ma mondta speciel hanem ad hoc de nem tudom hogy jön ez ide? és ez hogy releváns aug. 20-ra?


2 aug.20 ünneplése belföldi, ő meg a nagy hisztit a külföldi nyaralásra értette, le is van írva nem értem mi az ami gondot okoz az értelmezésben?

2023. aug. 20. 15:24
 17/66 anonim ***** válasza:
92%

NINCS igazad.

Pénz nincs, ez mindenki számára érthető.

Az, hogy időd sincs, az nem. NEM IGAZ, hogy egész nyáron MINDEN EGYES NAP dolgoztál, és egész vakáció alatt nem volt pár napod a saját gyerekedre!

Rengeteg közös programot lehet csinálni lényegében ingyen!

Te vagy az, aki rosszul fogod fel a helyzetet.

2023. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
90%
Király lehet olyan családban élni, ahol nem lehet összehozni egy nyaralást....
2023. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
90%
ha a gyerek eltudott volna menni nyaralni (nyilván veletek mert ilyen fiatalon hova mehetne biztonságosan) a nyár elején vagy mikor vége lett a sulinak, akkor most nem lenne a "nyakadon" aug végén, mert sulikezdés és mindenki be van már zsongva és készül rá lelkileg... ha nem érted át a helyzetet, vagy fogod fel hogy itt igazából te vagy a hibás, a hozzáállásod akkor szerintem felesleges itt kérdezgetni másokat mert nem fogsz olyan választ kapni ami kielégítő lenne a számodra
2023. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
19%
mér nincs pénz?
2023. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!