Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én érzem úgy, hogy sok...

Csak én érzem úgy, hogy sok szülőnek már a fejét kéne levenni? Amikor valaki kisgyerekkora óta aktív és mély stresszben él, mert nincsenek normális szülei. Én mindig próbáltam helyrehozni a dolgokat de még a mai napig mély stresszben kell élnem.

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Egyszerűen nincsenek normális szüleim. Az egyetlen stabil hátterem azok a nagyszüleim. Anyut is gyűlölöm mert sosem volt tekintettel arra, hogy a gyerekei mennyit stresszelnek. Inkább bennemaradt a mérgező kapcsolatban, hitelt vettek fel, ház stb.

Senkitől sem kaptam még megértést ilyen téren, nincsenek a helyzetemben.

És engem nem érdekel a sok ötvenes megmondóember, az ilyen szülőknek halniuk kell.



2023. szept. 23. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Elköltözöl és felépítesz egy oylan életet amilyet akarsz amgadnak.
2023. szept. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
90%

Szia!

Elhiszem neked, hogy egy nagyon sz@r helyzetben lehetsz és hogy kikészít téged ez az egész szituáció/helyzet - és pont ezért nagyon kell vigyáznod, hogy nehogy tönkre tedd magad emiatt lelkileg (mert ez akár depresszióhoz is vezethet)!

Szerintem te ebben a helyzetben tényleg nem nagyon tudsz mit tenni, mert te nem tehetsz arról, hogy más emberek hogyan viselkednek és hogy milyen "pszichikai" problémájuk van!

Lehet, hogy tényleg az jelentené a megoldást, ha elköltöznél otthonról és egy saját önálló életet építenél fel magadnak és ki tudnál alakítani egy jó baráti kört - mert lehet, hogy ez is hiányzik neked, mármint egy jó baráti társaság, amire mindig lehet számítani; mert hidd el, hogy nagyon fontosak főleg ilyen szituációban a barátok, akik támogatnak, tanácsokat adnak stb.

Amúgy ha gondolod, nyugodtan írj rám, ha van kedved valakivel beszélgetni - akár erről vagy másról is (mert talán jó, ha el van terelve a figyelmed egy kicsit erről az egészről!). Szóval én szívesen beszélgetnék veled, hátha tudok egy kicsit segíteni neked "lelki támaszként"! :)


(18/f)

2023. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!