Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akiknek lány gyermeke...

Szülők akiknek lány gyermeke van ?

Figyelt kérdés
Akinek kamasz lány gyermeke van? Ti mennyire féltitek a pasiktol ? Első udvarló első ott alvás ? Hány éves kortól “normális”?

2023. szept. 26. 19:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%
Tök mindegy, csak védekezzenek. Ha nem állhat ott, akkor megcsinálja egy autóban, parkban stb. Csak teherbe ne Essen.
2023. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
84%
Még én is kocsiban vesztettem el fényes nappal, szóval... Nem kell ahhoz ott alvás.
2023. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
88%
Mire az első ottalvásig eljutnak, addigra jellemzően már túl vannak a többedik aktuson.
2023. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
22%

"Ha nem állhat ott, akkor megcsinálja egy autóban, parkban stb."


Azért... talán nem ennyire igénytelen mindenki. Talán.

2023. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó ahogyan te tévedsz. Rengeteg lányt visznek a diszkóból "kocsikázni" gondolkodj el rajta, hogy miért. Tinédzser korban nem a kényelem a legfontosabb.
2023. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%
Apám nekem nem engedte az együtt alvást egy évig, 16 voltam amikor összejöttem az első barátommal. Szerintetek ezzel meg tudta akadályozni, hogy lefeküdjünk? :D De a lakást egész napra simán ránk hagyta, de azt akarta elhitetni magával, hogy a f.asz csak holdfényben áll fel :D
2023. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
91%
16 évesen volt az első barátom, és simán engedték a szüleim, hogy átmenjek hozzá, meg ő is átjött hozzánk. Órákra be voltunk csukódva a szobába. Már közel 18 voltam, amikor először ott aludtam nála. A szüleim meg teljesen kétségbeestek, hogy "jajj, ottaludni??? jajj, mi lesz....jajj, de ugye gumi lesz nálunk, és ugye tudom, hogy mit hogy.... stb." Nemtudom, mit gondoltak, hogy 2 évig mit csináltunk, amikor kettesben voltunk. :))
2023. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
75%

El kell mondani, hogy te mit gondolsz erről, őszintén. Hogy milyen ereje van a szerelemnek. Milyen erős lehet a testi vágy, mikor könnyű elcsábulni, vagy akár áldozattá válni. Milyen fontos , hogy olyannal legyen, aki nem csak " azt" akarja.

De ha neked erről más a véleményed, akkor azt.

Távolabbi rokon tini kérdezte tőlem a mikort. Azt mondtam rá, hogy a fiatalabbik fél tizenhét és fél éves korától, mert onnan a netán besikerült baba születésekor az ifjú pár minkét tagja már nagykorú lesz. Szóval vállalhatják a teljes felelősséget.

2023. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
87%

4


A kocsi még egy eléggé kényelmes és privát megoldás. Eldugott helyre kell parkolni, az üléseket jól kell igazítani s kész.


Tudod mi az igénytelen? Fényes nappal a város közepén a stadion mögött. Tini voltam, mikor egy gerlepárt levideóztak ott nálunk szex közben. A szükség nagy úr. Ha otthon nem lehet, a saját autóhoz meg mindkettő fiatal, abból kell gazdálkodni, ami van. Apum pl egyszer, mikor traktorral jött haza, a falu határa felé a patakmederben is látott szexelni 2 fiatalt.

2023. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
86%
#4 Pedig elég sok párnak volt már autós élménye mindenféle korosztályból. El lehet vele vezetni valami kihalt környékre és senkit nem zavarnak vele, és őket sem mások. Miért lenne igénytelen amúgy? Az autó egy tiszta, zárt, kényelmes hely.
2023. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!