Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akiknek lány gyermeke...

Szülők akiknek lány gyermeke van ?

Figyelt kérdés
Akinek kamasz lány gyermeke van? Ti mennyire féltitek a pasiktol ? Első udvarló első ott alvás ? Hány éves kortól “normális”?

2023. szept. 26. 19:23
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
85%

Nekem még egy év után sem engedték az ott alvást. Pedig jó lett volna. Amúgy igen, ha nem az ágyban akkor majd máshol...

Lányom van, még nagyon pici, de tiltani nem fogok. Meglesznek a bizonyos határok, szabályok, de nem betarthatatlanok és csábítóak.

Ha együtt akarnak aludni akkor majd itt alszanak. Legalább én is biztonságban tudom őket. Védekezés az alap dolog, nyilván a felvilágosítás fontos.

Hány éves kortól? Akár 10-12, de ha nem lesz barátja ebben a korban az lenne a legjobb. De ha lesz sem baj, hiszen egy 10-12 korban lévő kapcsolat teljesen más mint egy későbbi. Minden megbeszélés, nevelés kérdése. Na meg az adott helyzeté


Egyébként adom a 10-es választ. Autóban voltak a legjobb időszakok.

2023. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
87%

Semennyire. Nekem örömet okoz a párkapcsolat, mitől félteném a lányomat? Csak oda kell figyelni, hogy kellő önbizalmat kapjon otthonról.


Sajnos a túlféltéssel lehet önállótlan nőt nevelni, aki képtelen egy egészséges kapcsolatra.

2023. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 Darius- ***** válasza:
14%
Az első válaszoló véleményét osztom, a többit nem olvastam . Ezentúl kiegészíteném azzal nincs korhatár. Ez attól függ mikortól akarnának gyereket vállalni és megvannak ehhez a megfelelő körülmények vagy nincsenek. Ha mégis gyerek lesz a védekezés ellenére akkor abortusz.
2023. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
20%
Az abortusz lelkileg megterheli, megtöri a lányt.
2023. szept. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges tiltani akkor titokban megoldja.
2023. szept. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
30%
21-es.. 10-12 éves korban??? 12 évesen pasizni??? És engednéd?
2023. szept. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
84%

25


Ezt miből mondod ilyen biztosan?

Engem inkább az törne meg, hogy van egy gyerekem, akit nem akartam.

Neki is elcseszem az életét, ha felkészületlenül vállalok gyereket, s a sajátomat is. Inkább megkönnyebbülést éreznék.

2023. szept. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
86%
Védekezzenek és ennyi. Úgyis megoldják, ha nem otthon, akkor autóban, vagy másutt.
2023. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
80%
26, Jajj már mi van abban hogy 12 évesen adnak arcra puszit, ölelést, meg esetleg megfogják egymás kezét. Mert eben a korban kb erről szól.
2023. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
10%

az azert eros, hogy aki ellenzi az abortuszt az le van pontozva, aki meg engedne fiuval aludni a 10-12(!!!) eves lanyat az 100%on van.

hat az en lanyom azzal aludhatna egyutt, aki felesegul veszi. abortuszra biztos nem vinnem. ha eleg erett a szexualis eletre, akkor legyen erett arra is hogy asszony es anya legyen. ha ehhez kislany, akkor meg fogja magat vissza.

elkepeszto hogy manapsag milyen lazan kezelik ezt, foleg a lanyoknal.

2023. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!