Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akiknek lány gyermeke...

Szülők akiknek lány gyermeke van ?

Figyelt kérdés
Akinek kamasz lány gyermeke van? Ti mennyire féltitek a pasiktol ? Első udvarló első ott alvás ? Hány éves kortól “normális”?

2023. szept. 26. 19:23
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
30%
ha nem is sikerül a védekezés, ott az esemény utáni, énis azt használtam, bár nekem nem is volt túl szép első élmény (szintén nem egy ágyban hanem egy fürdőzőben) de az én anyám tudta és hát nem örült, de mit mondhatsz egy kamasz lánynak
2023. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
89%
Egy időben sokan a sötét parkban csinálták, kocsi híján. Ennél az csak jobb lehet.
2023. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim válasza:
89%
Nekem annó nem engedték barátnőm szülei, hogy ott aludjak nálunk, este mindig haza kellett mennem. Kertesházban laktak, ezért hát megpukkantottam a csajt este sötétben a kertjükben a napozóágyon egy dög meleg júliusi estén. De legalább nem fáztunk közben.😅
2023. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
90%
#6 ezen jót röhögtem 🤣🤣🤣
2023. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
81%

Nos, nem csak olyan pasik vannak, akik udvarolnak, meg vállalják a kapcsolatot.

Sőt, már az én időmben is nehéz volt kiszűrni ezt. Tinilányokat könnyű "elcsábitani", legtöbb naiv és hiszékeny még. Aztán jön egy menő pasi, szuper kocsival, vagy gazdag, stb. Ezt ígér, meg azt. Ezért meg azért.

Sajnos én is beleestem 1-2 ilyen szituba. A legrosszabb, hogy ezekről a szülő nem is tud.

2023. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
89%
17 éves a lányom, még nincs barátja. Ha lenne kapcsolata, akkor megengedném, hogy a srácnál aludjon, vagy ő itt, csak védekezzenek. Nekem 15 éves koromban lett barátom, a szüzességemet is akkor vesztettem el, pedig anyámék még akkor sem engedték az együttalvást mikor nagykorú voltam. Nem tudom, mit gondoltak, ezzel mitől védenek meg...
2023. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
87%

Az én lányom 18 éves. Bármi is volt,vagy van,mindenről beszámol. Ezt úgy kell elképzelni,hogy szinte úgy mondja el,mintha nem is az anyja lennék. Teljes beleéléssel meséli el mi történik vele napközben. A fiú ügyeket is,jó,azért intim részleteket nem,de én sem vagyok hülye,és levágom,kivel mélyül a kapcsolat.

Szóval sztem az fontosabb,hogy a gyermeked tudjon beszélni veled bármiről.

2023. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
11%

"Utolsó ahogyan te tévedsz. Rengeteg lányt visznek a diszkóból "kocsikázni" gondolkodj el rajta, hogy miért. Tinédzser korban nem a kényelem a legfontosabb."


Voltam tinilány, és de, a kényelem volt a legfontosabb. Ha nem zárható szobában, ágyban szexelek, akkor sehogy.


Mondjuk nem voltam soha diszkóban, nem vitt senki kocsiban megbaszni.

2023. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
94%
Én se értem, hogy aki este félti a gyerekét pl ott aludni. A f@sz nappal is feláll. Egyet értek a 18assal.
2023. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó biztosan szép lehetsz. Bruhhahha.
2023. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!