Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan rendezzem ezt magamban?

Hogyan rendezzem ezt magamban?

Figyelt kérdés

Több eve élek külföldön es azon gondolkodom, hogy hogy alakult volna az életem, ha otthon maradok. Sajnos ezt már nem fogom megtudni, mert most mar itt lakom. Itt van a gyerekem es nem hagyhatom itt, ő meg nem akar hazaköltözni, neki itt a haza.

Sajnos úgy érzem es nagyon bánt, hogy a külföldre költözésre rá voltam kémyszerítve, szüleim valósággal elmartak otthonról. Es folyton ajanlgatták külföldet, mint egyetlen megoldást, mert nekem mennem, futnom kell innen, mert itt semmi jövő: most nem a politikai helyzetet akarom elemezni, hanem hogy érzem az igazat, hogy ki akartak rakni otthonról. Mindig sokat stresszeltek, apam bántalmazott is, anyam sose védett meg.

Apámat hatarozottan zavarta a jelenlétem, mert csak 2 szobás vlt a lakás es utaltak egesz gyerekkoromban. (egyedüli gyerek voltam)

Elküldtek egy barátommal külföldre es megunva a cirkuszt inkabb mentem. Nem is engedtek hogy otthon munkat keressek, csak menjek minél messzebb

Emiatt megszakadt az összes regi kapcsolatom, gyokerestol felfordult az életem, óriási trauma volt, amit maig nem hevertem ki.

Es folyton arra gondolok, hogy lehet maskepp alakult volna az eletem otthon, jobban es lenne egy hozzamvaló társam.....


2023. nov. 11. 10:37
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
82%
Neked már nem lesz normális férfi -nő kapcsolatod kérdező! Legalábbis addig nem, míg nem kezelteted ki a betegséged! Azonnal fordulj orvoshoz!
2023. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!