Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért megy azon folyton a...

Miért megy azon folyton a veszekedés, hogy dízel vagy benzin autót vegyek első autónak?

Figyelt kérdés
Nagyon unom.

nov. 14. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Ki veszekszik veled?


Ha a magad pénzéből veszed, akkor te döntöd el.

nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az Apám. De a pénzeimbe is beleszól😒
nov. 14. 11:43
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát de semmi köze hozzá.


Mik a te érveid és mik az övéi?

nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

És ha jól sejtem együtt laksz vele, azért tud ennyire belepofázni.

Nos, mindenkinek minden dumáját végighallgatod és nem szólsz rá semmit. Aki értelmesnek, vitaképesnek tűnik, attól esetleg megkérdezed, miért ezt, miért nem amazt javasolja. Aztán elmész, nézegetsz, kiválasztasz valamit, átvizsgáltatod szakműhelyben vagy autószerelővel és megveszed. Aztán apád a feje tetejére is állhat, onnantól már az a te autód.

nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Babrálj ki velük és vegyél elektromosat.
nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Kérdés, értesz-e hozzá.

Mert ha nem, akkor szerintem nincs azzal baj, hogy az, aki tapasztalt a témában, elmondja az érveit. A csakazértse éreódekel, ki mit tanácsol, megyek a saját fejem után neked fog fájni...

nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

6-os, a kérdező azt írja, hogy veszekedés megy rajta.

Egyes embereknek (kiemelten: szülőknek) az a mániájuk, hogy mindenkinek azt a döntést kell meghoznia, amit ők a helyében meghoznának.

Én egyszer elmondanám, mit javaslok és miért. Ha ő ennek ellenére mást választ, azt mondanám: a te döntésed. Még az is lehet, hogy neki az lesz a jobb, mert ő ő és nem én.

Igenis hagyni kell, hogy néha a gyerekünk a saját kárán tanuljon. Teljesen abnormális az az élet, ahol a szülő mindig meg akarja óvni gyerekét a rossz döntéstől. Ez nemcsak egy nyavalyás autóra vonatkozik, hanem pl. a pályaválasztásra vagy a párválasztásra is - amelyek ennél nagyságrenddel fontosabb dolgok.

nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél elektromosat,vagy hibridet😄
nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
9%
Ki vesz még belsőégésú kotlát 2023-ban...?
nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Az aki latni akarja az elektomos tulajok arcát mikor akkumulátort kell cserélni mert lemerült ha 2x megnyomja a dudát.
nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!