Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » ?Anyuval élek. Egy nagy hibám...

?Anyuval élek. Egy nagy hibám van hogy nem szeretek takarítani utalok. Megcsinálom de nagyon ritkán. Állandóan ordibál velem emiatt nyitott ablakok ajtó mellett hogy az egész utca hallja, állandóan sajnáltatja magát elköltözni még nem fogok

Figyelt kérdés
De ha rá jön akkor képes egy órán keresztül ordibálni. Mi tévő legyek? A barátaimat nem hívom át mert bárki előtt megaláz.
2023. nov. 14. 15:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, #28-nak ment.
2023. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
22-es tanácsát kipróbálnám.
2023. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
29%
Ez msot valami trollkodás akar amúgy lenni?
2023. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
88%

"Tényleg nagyon utálok takarítani már mindent megpróbáltam"


Megnyugtatlak, hogy más is utál takarítani. Ettől függetlenül takarítani kell.

2023. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
81%

Én szeretek takarítani, de csak a saját lakásomat, házamat. A garázst is felmosom, az autómat is mindig én mosom le és kiporszívózom az utasteret és a csomagteret is. Szeretem, ha ragyognak az ablakok, az autóban is. Nagyon jó érzés egy illatos, tisztán ragyogó WC-be vagy fürdőszobába belépni. Szeretem a ropogós, illatos ágyneműt, a frissen vasalt tiszta ruhát, a vasalás kifejezetten megnyugtat, pihentet.

- ja, főzni is nagyon szeretek! (és nincs szükségem kéretlen társaságra)

2023. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!