Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Huszonévesen mennyi beleszólás...

Huszonévesen mennyi beleszólást engedtetek a szüleiteknek abba, hogy kit választotok párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Önálló vagyok, külön élek. Mégis Anyámnak mániája véleményt nyilvánítani az aktuális udvarlóimról. Persze, itt lehetne az, hogy rosszarcú férfiakhoz vonzódom, pl alkeszokhoz, agresszívakhoz, bántalmazókhoz stb. De nem. Neki olyan problémái vannak, hogy szerinte ez a pasi nem illik hozzám külsőre, ez túl alacsony, a másik túl "öreg" (9év korkülönbséggel). Mind egytől egyig rendes, jóravaló, tisztelettudó férfiak voltak, nem olyanok, mint akikhez ő vonzódik (az alkoholista munkanélküli apám). Elegem van belőle, megmondtam, hogy max az esküvőn tudja meg legközelebb, hogy kivel vagyok.

Ti mit tennétek a helyemben?



nov. 28. 21:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%
0
nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
93%

Külön élsz, innentől kezdve nem értem, mi a baj.


Nem kell beszámolni arról, amit nem akarod, ha tudja.

nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%
Mindig és minden élethelyzetben ezt vallom: meghallgatom mindenki véleményét, de a döntéseimet magam hozom meg.
nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%
A boldogsághoz néha bátorság is kell! Ne hagyd magad befojásolni,te éled le vele az életedet nem más!
nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, szerintem az esküvődre se hívd meg ezt a szipirtyót, de ha meghívod és elbarmolja, magadra vess!
nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Metionin ***** válasza:
91%
Semennyire, tudom, hogy ez se jó de huszonévesen már kb. semmit se tudtak az életemről (okkal).
nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
örültek, hogy végre van csajom 24 évesen :-D amúgy nem szóltak bele, néha megmondta anyám, hogy ki tetszik/nem tetszik neki, de kb. ennyi.
nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, és véleményekre sem voltam kíváncsi, az én fejemet nem fogja telebeszélni a család.
nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon, de az mindig jól esett, ha fater irigyelt a jó gáré miatt.
nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!