Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Huszonévesen mennyi beleszólás...

Huszonévesen mennyi beleszólást engedtetek a szüleiteknek abba, hogy kit választotok párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Önálló vagyok, külön élek. Mégis Anyámnak mániája véleményt nyilvánítani az aktuális udvarlóimról. Persze, itt lehetne az, hogy rosszarcú férfiakhoz vonzódom, pl alkeszokhoz, agresszívakhoz, bántalmazókhoz stb. De nem. Neki olyan problémái vannak, hogy szerinte ez a pasi nem illik hozzám külsőre, ez túl alacsony, a másik túl "öreg" (9év korkülönbséggel). Mind egytől egyig rendes, jóravaló, tisztelettudó férfiak voltak, nem olyanok, mint akikhez ő vonzódik (az alkoholista munkanélküli apám). Elegem van belőle, megmondtam, hogy max az esküvőn tudja meg legközelebb, hogy kivel vagyok.

Ti mit tennétek a helyemben?



nov. 28. 21:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%
Semmi beleszólásuk nem volt, jómagam is ki tudtam választani, hogy ki a számomra megfelelő pár
nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

De most ezt hogy kell elképzelni? Anyu rossz véleménnyel van a paskókról, ezért inkább szakítasz?


Nekem is rossz véleménnyel volt anyám a páromról, megmondtam neki, hogy jó, akkor nem megyünk oda. 8 éve vagyunk együtt, mostanra beletörődött.

Ellenben ha te ilyen sűrűn cserélgeted a pasikat, akkor mégiscsak lehet valami igazság anyud unszimpátiájában, hiszen valami baj minddel volt ezek szerint.

nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet hogy egy picit féltékeny, és tudat alatt nem szeretné hogy boldog legyél? Sajnos van ilyen hogy egy kapuzárási pánikos anya verseng a fiatal lányával
nov. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
65%

Egyik ilyen, másik olyan, harmadik amolyan...

Nem lehet, hogy túl sűrün cserélgeted őket és az nem tetszik anyukádnak? Most komolyan, miért kell minden aktuális pasit bemutatni? Csináld ahogy neked jó, majd ami tartósnak ígérkezik mutasd be.

nov. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%

A vélemény olyan mint a seggluk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

Joga van véleményt nyilvánítani, de beleszólni nincs.

Neked még jogod van:

a, nem az orrára kötni.

b, elengedni a füled mellett.

nov. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
96%

16 évesen se érdekelt a véleményük, felnőtt koromban meg már abszolút semmi közük hozzá, h kivel vagyok.

Véleményük lehet, beleszólásuk nem.

nov. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%

Az én anyám is mindig véleményt formál, szerintem direkt keresi, mibe köthet bele, és ha nem tud nagy dologba, akkor kitalál valami kisebbet, ami talán nem is igaz, csak feltételezi. Volt egy exem, vele az volt a baja, hogy 2.5 évvel fiatalabb, szokott társaságban inni, és szereti a horrorfilmeket. Nála talált dolgot, amibe bele lehet kötni, de pl a jelenlegi páromnál nem nagyon, ezért azt mondta, amikor képet mutattam róla, hogy "okoska". MERT SZEMÜVEGES!!! Ennyi. Nem stréber, sőt, csak szimplán találni akart valamit. De úgy konkrétan nem szól bele, hogy kivel legyek, csak beleköt. Mármint a háta mögött, amikor először mesélek róla. De egyszer volt egy srác, vele az volt a baja, hogy nem ugyanolyan, mint az előző, akit nagyon szeretett.


De egyszer randizgattam egy sráccal, akinek az anyja megmondta, hogy ne járjon velem, mert szerinte egy ordas nagy kva vagyok, mert szexeltem már és a kicsi fiával is szexelni tervezek házasság előtt (én 23 voltam,a fiú 22). Meg egy még ennél is rövidebb randizásom is volt, ő meg se mondta az anyjának, hogy találkoztunk, és megkért az első csókunk után, hogy tartsuk titokban, mert az anyja megmondta, hogy ne legyen pár évig barátnője, mert az előző csúnyán átb.aszta. Ez már a beteges szint...

nov. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sajnos választanom kellett a férjem és az apám között. Anyám halála után apám azt követelte, hogy hagyjam ott a férjemet, és költözzek haza. Ha nem teszem, nem vagyok többé a lánya. A férjemet választottam, soha nem bántam meg. Apámat 5 év múlva a halálos ágyán láttam viszont.
nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%
Semennyit
nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen semennyire.
nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!