Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érthető, ha pusztán emiatt...

Érthető, ha pusztán emiatt utálja anyám a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Anyám olyan nő, aki imád sütni meg főzni, a konyhában nagyon toppon van. A barátnőm viszont elég finnyás, kevés kaját szeret és ezt nem is igazán titkolja. Pl.nem eszik semmit, ami fehér pl.tejfölös kaják, sajtos, joghurtos stb. Zöldségek közül is csak az uborkát és a sültkrumplit eszi meg, a húsokból is keveset szeret. Anyu ettől nagyon kivan, szerinte elkényesztetett azért ilyen. Engem amúgy nem zavar, ha náluk vagyunk az anyja fura, de finom kajákat szokott csinálni, mert amúgy náluk ezek a megszokottak, de szerintem ez nem gáz. Anyu már most szólt, hogy karácsonykor nem látja szivesen itt, mert "őt ne igedesítse azzal, hogy mindent leszól". Már milliószor mondtam barátnőmnek, hogy ha vmit nem szeret nem baj, de ne mondja, hanem csak ne szedjen belőle, de hát hiába mondom. A család többi tagja kedveli, mert egyébként kedves és aranyos mindenkivel, de anyukám kb.azóta utálja mióta először kínálta kajával és kiderült, hogy kb.semmit se szeret azok közül, amiket mi eszünk. Szerintem túlzás valakit az ízlése miatt utálni, az meg, hogy nem jöhet karácsonykor főleg gáz. Addig szerintem meggondolja magát, de elég unalmas mindig ezt hallgatni. Ekkora tragédia, ha valaki finnyás?
2023. dec. 7. 13:16
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/112 anonim ***** válasza:
84%
En nem ertem miert van az ha nem tetszik a kerdezonek a valasz akkor mire fel kell kiakadni. Vegulis te irtad a kerdest azt vartad majd ki tudunk mindent es ugy "segitunk"? Vicces akkor meg legalabb mar koszond meg mindenki valaszat es ne szoljal le hogy nem eljuk az eleted
2023. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/112 A kérdező kommentje:
És hol olvastál olyat a kérdésemben, hogy fejeket vág, fújjol vagy bármire azt mondta volna, hogy undorító? Aki a saját agya szerint formálta a kérdést és úgy válaszolt annak mit köszönjek?
2023. dec. 9. 10:34
 103/112 anonim ***** válasza:
65%

102


Nem képzelnek semmit sehova. Elvből idegesítő az egész természete. Nem kell pofa vágás, sem azt nem kell mondania, hogy mi ez a xar az asztalon.

Ha elmegyünk valahova enni, nem mondjuk mindenre azt, hogy nem kell ez, nem kell az, eszik inkább rizst magában. Finnyás embert vendégül látni nem lehet és borzasztó zavaró, hogy mindenki eszik jóízűen, neki meg bámulni kell a pofáját. Baromira megakasztja az este meneteét, ha valakinek van valami problémája, pl hogy nem eszik, mikor mindenki más igen. Lehet, hogy te ezt nem látod, mert kúrogatod a csajt, de anyád látja, hogy nem tud a kedvére tenni.

Ha a barátnőd ilyen agyilag zokni, ne menj vele emberek közé. Főleg nem vendégségbe, ahol mindenki örülni, vigadni jár.

2023. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/112 anonim ***** válasza:
29%

És de, ez a lényeg. Még csak szexeltek.

De anyád arra is gondol, hogy mi lesz később, ha ez nem eszik meg 1-2 kaján kívül semmit, mit főz majd a fiamnak és az unokámnak. És tényleg. Hogy fogja megkóstolni a fiadnak a levest? Vagy inkább nem is csinál akkor semmit?

2023. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/112 anonim ***** válasza:
92%

"Anyu már most szólt, hogy karácsonykor nem látja szivesen itt, mert "őt ne igedesítse azzal, hogy mindent leszól". Már milliószor mondtam barátnőmnek, hogy ha vmit nem szeret nem baj, de ne mondja, hanem csak ne szedjen belőle, de hát hiába mondom."


Te írtad, nem a válaszolók szopták ki a kisujjukból.

2023. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/112 A kérdező kommentje:
Nem látom az idézet részben, hogy hol a fújjolás, undorítózás, flegmázás vagy fejvágás. Ezt mindet ti képzelitek bele. Nem hiszem, hogy csak bunkón lehet azt mondani, hogy "nem szeretem".
2023. dec. 9. 12:04
 107/112 anonim ***** válasza:
82%
A leszólás már alapból bunkó. Értem én téged még elvakít a punci, de pár év múlva ha csak sült krumplin kell élned, hidd el, téged is zavarni fog.
2023. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/112 A kérdező kommentje:
Anyunak már az leszólás, ha nem eszik belőle nem kellenek hozzá konkrét szavak. Az meg, hogy nem eszik bolti csirkét nehogy már halálos bűn legyen. Ha náluk vagyok se csak sültkrumplit eszek, ez megint egy beleképzelés.
2023. dec. 9. 12:16
 109/112 anonim ***** válasza:
87%

Ha mindig mindenre azt mondja hogy nem szeretem az bizony idegesítő, zavaró és egy jókedélyű ebéden / vacsorán nincs helye az ilyesminek.

Valószínleg nem utálja anyukád a barátnődet, csak idegesíti az extrém válogatóssága.

De téged miért zavar, ha nem hivja aneg a karácsonyi ebédre /vacsorára? Úgyse eszik. Nem a kapcsolatot ellenzi, csak nem akarja, hogy az évesnél ott legyen.

Ez olyan, mint amikor valaki minden filmre azt mondja nem tetszett, akkor egy idő után nem hívják meg a filmnéző estére

2023. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/112 anonim ***** válasza:
88%
Miért írtad ki a kérdést, ha szerinted neked meg a nődnek van igazatok? Ha itt szinte mindenki azt írja, hogy a nőd maradjon otthon, aztán egye azt amit ők szoktak, az szerinted mind hülye, akkor mi a gondod? Leírták sokan, hogy igen, érthető ha ez miatt utálja! Fogadd el, aztán lépjél tovább, a rózsaszín hályogot meg érdemes lenne minél előbb levenni a szemedről!
2023. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!