Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülőknél mennyire...

Elvált szülőknél mennyire gyakori, hogy a "hétvégi szülő" a láthatáson ugyan többé-kevésbé ellátja a gyereket, gyerekeket, de különösebben nem foglalkozik vele, velük, programokat sem csinál?

Figyelt kérdés

jan. 18. 12:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Gyakori, velem is ezt csinálta apám.
jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég megszokott.
jan. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
A család kettévált. A gyerekkel elsősorban családi életet kell élni, közös időtöltés, otthoni tevékenység.
jan. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem programoztunk - őszinte leszek, én sem igényeltem a napi 9 tanóra és utána még 2-3 óra magolás után.


Otthon voltunk, kertészkedtünk, főztünk, sétáltunk, nyáron elmentünk strandra egyik nap, télen hóembert építettünk, néha mozi, de alapvetően otthon voltunk.

jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tulajdonképpen már nincsenek ilyenek. Nyáron játszótér, 1-2 szabadtéri program, télen egy mozi nagyon ritkán. A gyerektartásba belelett számólva havi szinten a gyereknek szórakozásra, játékra, kirándulásra is, párom belement, de nem fogja 2x fizetni ezeket a dolgokat, mondta is az anyának, hogy így nemfogja tudni elhordani a válasz az volt, hogy nembaj. Anyuka elköltözött messzire, így elmenni a gyerekért se olcsó, ráadásúl egy ideje elkezdett a gyerek hazudozni, kijátszani az apát(7 éves), szándékosan tönkreteszi a játékait és megveri a többi gyereket a környezetében. Kezelhetetlen lett, így büntetésből se. Helyette sokat beszélgetnek, minőségi időt töltenek együtt. Különben se erről kell szólni az elvált szülők gyerekeinek az apával töltött idő, hogy állandó programok.
jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
Gyakori, én kb le voltam passzolva apukám szüleinél, ezért nem is alakult ki szoros kapcsolat apukámmal, ellenben a nagyszüleimmel igen. Apa mindig az aktuális barátnőjével töltött időt..aztán később mikor felnőtt lettem..és addigra kialakult neki is egy stabil kapcsolata, próbálta velem erősíteni a kapcsolatot..több kevesebb sikerrel...én sem voltam túl nyitott, de nem tudtam a helyzetet kezelni. Sajnos pár éve nagyon beteg lett, majd nemsokára rá el is hunyt...Sokat gondolkoztam a halála után hogy mit csináltam rosszul..nem-e kellett volna nekem is jobban nyitnom felé..
jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn alig vàrom hogy jöjjenek,szeretettel vàrom őket, mondom hogy menjunk ide, v oda, csinaljunk ezt azt. De ők szeretnek a règi otthonukban lenni,a szülőhazukban,gyönyörû szobajukban,kenyelemben,ahonnan a bìro kitette őket. Nem vàgynak el, nem kivànnak màst,csak bèkèben otthon lenni, együtt,mint gyerekkorukban.
jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!