Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Évek óta külföldön élek a szüleimmel. Most már felnőttkorú lettem, így szeretnék hazaköltözni Magyarországra. Mindig is ott szerettem lenni, oda vágytam haza, ott voltam boldog az ottani emberekkel. Anyukám viszont kiakadt, hogy szó sem lehet róla, hogy egy ilyen “diktatúrába” én hazaköltözök, meg, hogy ő nem ezért hozott ki évekkel ezelőtt, hanem, hogy legyen jövőm, jó életem legyen. Nekem viszont itt egyáltalán nincs jó életem. Vele sem jó a kapcsolatom, egyre többet veszekszünk, szinte mindent máshogy látunk, más a véleményünk. Emellett itt depressziós vagyok, folyamatosan rosszul érzem magam, szédülök, hányok, van, hogy ájulásérzésem is van és egyebek. Én itt nem érzem jól magam, egyáltalán nem szeretek itt lenni és az itteni emberek sem szeretnek, sehova nem tudok beilleszkedni és helyt állni. Magyarországon pedig hihetetlenül életvidám vagyok, sugárzik belőlem a boldogság. Mindenképp haza szeretnék költözni, csak valóban nem tudom, hogy tudnék megélni, egyedül szerintem csak-csak.

Mit gondoltok?



febr. 7. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy depressziós mert nagyon haza szeretnél jönni. Szerintem ha adnál annak az országnak egy esélyt hogy megkedveld az ottani légkört lehet változna a dolog vagy esetleg a külön költözés anyukádtól.

Én biztos nem jönnék vissza nem tudom milyen ott a megélhetésetek de mint írtad anyukád azt mondta azért vitt ki hogy jobb életed legyen ebből gondolom hogy ott jobb a helyzet mint Magyarországon. Itt nagyon nehéz a megélhetés még ha több100ezeret keres az ember is. Nagyon drágák az albi a rezsi. Szerintem probálj nyitott lenni ahhoz az országhoz ahol most vagy. Az is egy opció lehet ha haza tudsz jönni pl1hónapra rokonokhoz hogy megnézd valójában milyen itthon az élet milyen a megélhetés.

febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ismerősöm, aki iszonyatosan megbánta utólag, hogy hazajött Németországból. Ha már sikerült elszánnod magadat külföld mellett, tényleg inkább ott próbálj meg meggyógyulni, mert itt csak szarabb lesz, amint lehullik a szemeden lévő rózsaszín ködfátyol. Hidd el, kb lehetetlen visszaszocializálódni...
febr. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
menj haza latogatoba mondjuk 4-6 hetre, hogy belelass a mindennapi eletbe. utana donthetsz hogy messz e vissza vagy maradsz MOon, de ne donts elhamarkodottan.
ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!