Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Nagyon megalázó helyzetbe kerültem miatta...😞

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem hívnak vissza egy állásinterjúra sem, pár napja találtam egy olyan jellegű munkakört, amire gyermekkorom óta vágytam és emiatt, plusz a végső elkeseredéstől vezérelve nagyon alacsony nettó bérigényt írtam meg a levelemben, abban reménykedve, hogy végre behívnak és talán munkát kapok...itt pont egy hónapra kerestek embert...én is csak addig érnék rá az egyetem miatt...szóval minden stimmelt.


Ma kaptam egy telefont, hogy szeretnének egy beszélgetésre beinvitálni...nagyon megörültem!


Az anyám napi szinten ezzep piszkált, plusz jött a lelki nyomás, mert magánorvosra kellene neki a pénz...szóval ez is egy erős motiváció volt abban, hogy lejjebb adjam az igényeimet...


Elmeséltem neki a nagy hírt...megkérdezte, mennyi lenne a fizetés..elmondtam neki az általam megjelölt bérigényt és rögtön megalázott, hogy akkor ezért hívtak vissza, mert azt hiszik, hülye vagyok...meg az a gúnyos, vehemens tekintete, ahogy nézett rám...undorító...arra jó vagyok, hogy a lábtörlője legyek, de amikor nekem lenne szükségem biztatásta, valami lelki dologra..rögtön bántani kezd...nagyon megalázó volt...annyira szerettem volna gondozó lenni az egyik vadasparkban, hogy 800/óra alá adtam a bérigényem...gondolván, úgyis csak 1 hónapra keresnek embert és végre azt csinálhatnám amit szeretek...


De ezzel a gúnnyal meg megalázással nem tudom, hogy elmenjek-e holnap az interjúra...annyira kìnos ez az egész...nem kellett volna beavatnom...szerintetek mit tegyek? Tényleg azért hívtak vissza, mert valaki nyomoréknak néznek? 😥



2021. júl. 26. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
76%

Br 926 Ft/óra a minimálbér.

Szerinted?

2021. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
97%

Édesanyád a te pénzedből akár MAGÁNorvoshoz menni? TB is van, dolgozhat ő is.


Menj nyugodtan, nem feltétlenül ezt a bért adnák, nyugi. :)

2021. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
39%
gyerek vagy még, ugye?
2021. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
97%

Nézd, akartad ezt a állást? Igen. Ennyi bért kértél? Igen. Anyád bunkó, még ha igaza is van abban, hogy nagyon alálőttél? Igen.

Akkor meg miért ne mennél el?

Kecskeeee, Vadmalaaaac! Menj csak! :)

2021. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
95%
Elbuknád a lehetőséget, hogy azt csináld, amire vágysz, és hogy ezzel pénzt is keress, csak mert anyukád csúnyán nézett rád.
2021. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
98%

Menj el. Pont annyival lesz több a zsebedben, mint amit ott kasz fizetést.

Mi az, hogy anyádnak kell magánorvosra a pénz? Felnőtt nő! Keresse meg magának a rá valót.

2021. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
98%
Az érdekes , hogy egy hónapra keresnek embert,de ha ezt szeretnéd csinálni miért ne?
2021. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Igen, de teljesen megfeletkeztem arról, hogy mennyi az alap mininálbér, annyira megörültem a lehetőségnek és elég valószínű, hogy furcsának gondolhatták a levelemet emiatt...


Megírjam nekik, hogy siettemben félre sikeredett a levél?


Nem hiszem el ezt az egészet...ekkora balszerencsét...plusz az anyám is rátett egy lapáttal

2021. júl. 26. 15:14
 9/63 anonim ***** válasza:
99%
Ahogy írták, attól, hogy te azt jelölted meg, még kínálhatnak többet. Én is így jártam az első munkahelyemnél. Ráadásul gyanítom, hogy egy olyan, szem előtt lévő cég, mint egy állatkert, nem is foglalkoztathat kevesebbért, mint a minimálbér, bár ebben nem vagyok biztos.
2021. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
De én 500 Ft/órát írtam...nem tudom, miért...nagyon fellelkesedtem...iszonyat kellemetlen az egész...
2021. júl. 26. 15:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!