Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt a kifogást elfogadnátok,ho...

Azt a kifogást elfogadnátok,hogy azért nem látogatnak meg,mert vannak kiskutyáim?

Figyelt kérdés
febr. 7. 17:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
77%
Hát elég furcsa az a szülő aki azért nem látogatja meg a gyerekét mert zavarja a kutya? Ami ráadásul hipoallergén, szóval még azt se mondhatja hogy allergiás rá
febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
83%
Hivd meg őket a hozzád legközelebbi étterembe. Ha a kutyák csak kifogás (valószínűleg az) akkor nem.leaz találkozó. Ha örömmel mennek, akkkr tényleg ennyire zavarja őket a kutya (ami elég furcsak számomra)
febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
72%
52# Jót írt. Én is ezt csinálnám.
febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
17%

38.

Azt te csak hiszed, hogy a szent kutyád illatos és a lakásod patent.

Te mosolyogsz ezen, mi pedig akik érezzük a szagokat röhögünk rajtad. :D

febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindneki válaszát!

Hihetetlenül megdöbbent néhányan ,hogy beszéltek a kutyákról, kikérem minden kutyás nevében, hogy budosek!!

Ahol büdös van , az a tömegközlekedés és még sorolhatnám ,hogy hol van büdös!

Témát le is szeretném zárni, köszönöm azoknak akik megértenek, de köszönöm a többieknek is, nincs azzal baj, hogy nem értünk egyet, de akkor mondhatnám, ahol sok gyerek van, O is sír még kíabál és nemmlehet rendesen beszélgetni tőle, ez nálam tapasztalat, hisz ha haza megyek ez van, de elfogadom és mégis megyek!

febr. 8. 16:16
 56/76 anonim ***** válasza:
47%
54# Te hol érzed a szagokat,ha nem mész olyan helyre? :D Kutyás ilyen hülyét meg se hívna magához, tehát akkor még is honnan gondolod. :D Bár nem a 38 vagyok.
febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
70%
Hagyd rá kérdező. Ráadásul gyerektelenek, remélem maradnak is. Mert ha véletlen a gyerekének kutyája lesz, attól kezdve így fognak vele viselkedni. Szuper szülők. :)
febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
11%

56.

Te agyalap...

Amikor meghívtak kutyás helyre, akkor éreztem.

Többet egyik helyre sem mentem, pont a bűz, a nyalakodás, az ugrálás, szőr, nyüsszögés miatt.

Mondjuk a gazdák sem valami ápolt emberek, ez tény.

Sajnos ilyenek ezek.

A bagós, az izzadt, a szájszagos, a bűzös zsíros hajszagú emberek sem érzik magukon, hogy milyen undorítóak.

Aki állandóan ebben van, az megszokja.

febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 A kérdező kommentje:
58-as nem szeretnék veled személyesen találkozni, mert Te belül egy igazán büdös ember lehetsz, tudod a lelkedben! Tedd rendbe kicsit magad, nem fog megártani!
febr. 8. 16:32
 60/76 anonim ***** válasza:
3%

59.

Én teljesen okés vagyok, nem engem hanyagol el a családom, amikor szükségem lenne rájuk.

Neked fontosabbak a kutyáid, mint a szüleid.

Úgyhogy csak gondolkozz el, kinek bűzlik itt a lelke...

febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!