Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt a kifogást elfogadnátok,ho...

Azt a kifogást elfogadnátok,hogy azért nem látogatnak meg,mert vannak kiskutyáim?

Figyelt kérdés
febr. 7. 17:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez kifogás. Nekünk is van kutyánk a lakásban, de soha senki nem mondta még, hogy nem jön a kutya miatt. Pedig apósom nem rajong a kutyákért.
febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem fogadod el, akkor is ez a helyzet.

Én megértem, én se megyek oda, ahol benti kutya van. Nem érdekel, mennyire tisztán van tartva, akkor is zavar.

A házigazdát nyilván nem kérném, hogy tegye ki, úgyhogy találkozunk máshol, ami még opció. De engem se kérjen senki arra, hogy tekintsek ettől el, és menjek, ha egyszer ott rosszul érzem magam. Ezt is tiszteletben lehet tartani.

febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
31%

13.

"

De egyébként akkor sem jött senki ,amikor csak egy kutya volt.."

Na itt a válasz kérdező. A kutya csak kifogás.

Egyébként én sem szeretem a lakásban. Sajnos mindenhol érzik a szag, csak már a gazdák megszokták.

Szőr, nyalakodás, ugrálás, nyüsszögés.

Mondjuk ezt kint sem bírom.

febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
33%

Számomra nem mindegy, hogy kitől.

Baráttól, ismerőstől simán.

Szülőktől, testvértől nyilván sz.r lenne, de legalább tudnám, hányadán állunk.

febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:

Szülők, testvérek , rokonság, így sorban....persze szarul esik,de meg kell értenem, lehet velem van a hiba ,hogy nem vagyok ez ügyben megértő.

De ha pl.en nem szeretném a gyerekeket, de otthon lenne egy,kettő akármennyi is haza mennék, úgy lennék vele,kibírom azt a pár órát...

febr. 7. 19:48
 26/76 anonim ***** válasza:
13%

Én nagyon szeretem a kutyákat. Szívesen mennék hozzád :)

29/L

febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
36%

Attól jogi yorkik és 3 havonta kozmetikázva vannak, szellőztetve a lakás ugyanúgy van kutyaszőr mindenhol és áporodott kutyaszag csak te már hozzá vagy szokva és nem tűnik fel. Tapasztalatból mondom. Pont ez miatt nem mentünk többet egy nagyon kedves rokonhoz az ország másik felébe mert ott kellett aludni de még egyszer nem bírtuk volna ki

Pedig állatbarátok vagyunk, van Hörcsög, tengerimalac, kutya, boci de mind a maga helyén...

febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
60%

Szűk családtól elfogadhatatlan számomra.

Egyenlő azzal, hogy lesza*unk...

febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
87%
Nekunk is van olyan ismerosunk, aki fel a kutyaktol, es ezert nem jonnek. En meg ezert nem fogom elzarni a kutyakat (nincs is hova), ha latni akarjuk oket, elmegyunk mi. En ezen nem akadok fent, ha valaki nem birja oket, nem kell feltetlenul idejonni, lehet mashol is talalkozni.
febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
34%
Mit nem értesz azon, hogy nem szerwtik a kutyákat, főleg nem lakásban. Azrészletkérdés, hogy egy kutya vagy három. És az is mellékes, hogy milyen kutya és mennyire hullik a szőre. Ki nem állhatom az ilyen kutyásokat, akik csak hajtják a magukét, hogy csak kis kutya, jajj nem vánt, ez tiszta...teszek rá, nem bírom a kutyákat, körülöttem ne mászkáljon, ugráljon egy sem.
febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!