Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt a kifogást elfogadnátok,ho...

Azt a kifogást elfogadnátok,hogy azért nem látogatnak meg,mert vannak kiskutyáim?

Figyelt kérdés
febr. 7. 17:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
100%
Kikkel szemben kellene elfogadni? Mert ha valaki kutya allergiás, akkor jogos indok.
febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
81%
Szobakutyás lakásba én se szívesen járok. Pontosan kiket vársz magadhoz és hogy tartod a kutyusokat?
febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
97%
Nem, de a hely tisztasága esetleg számíthat, ha már kötik az ebet a króhoz, lehet az zavarja őket? vagy csak nem akarnak elmenni.
febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
Nincs allergia, egyszerűen csak nem akarnak így jönni , a családom, én szoktam haza járni, de olyan jól esne ha ők is jönnének :( beszélgetni , együtt lenni kicsit :( a kutyák szobatiszták és picik, rendesen van a lakás szellőztetve és takarítva, természetesen erre mindig figyeltem!
febr. 7. 18:04
 6/76 anonim ***** válasza:
92%
Akkor lehet nem dijazzak ha felugralnak, nyalogatjak oket izgatottsagukban a kutyak. En elfogadnam.
febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, nagyon egyszerű a képlet: a családod kényelmes, addig fain, amíg te mész, nekik nehogy kelljen... Csak nincs bennük annyi, hogy megmondják...
febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
57%
Ettol meg lehet hogy valakit zavarnak a vinnyogo, kaffogo, ugralo kiskutyak es nem akar ugy vendegsegbe menni hogy aztan egymas szavat se ertsek az ugatastol. Vagy siman csak nem szereti a kutyakat.
febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
76%

Hat nézd..rokonokhoz ha megyünk igencsak vissza kell fognom magam. Nem is megyek szívesen. Aranyos a kutya de ott liheg az asztalnál amikor eszúnk, a copfomat hirtelen elkezdte rágni( kanapéra felugrott es elkezdte csócsálni) szőr mindenhol. Rafeküdt az ágyneműnkre. A macska behozhatja a megfogott egeret az ágyba. Sorolhatnám.

De ismerősöknél is ha tartanak állatot tökre észrevehető. Persze mindegyik azt allítja hogy nem büdös az alom, meg a kutyát észre se lehet venni..aha..persze. mindenhol érződik a szag akármennyire erölködnek, szőr szintén mindenhol. Néha ki lehet bírni de ennyi.

febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Ezt megértem, de nekem hiányoznak, hiányoznak a beszélgetések, amit otthon nem tudunk úgy megtenni mint pl.telefonba... mostanaban nem is vagyok jó lelki állapotban és szükségem lenne ,hogy eljöjjenek és beszélgessünk kicsit és ezt tudják :(
febr. 7. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!