Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt a kifogást elfogadnátok,ho...

Azt a kifogást elfogadnátok,hogy azért nem látogatnak meg,mert vannak kiskutyáim?

Figyelt kérdés
febr. 7. 17:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
79%
mi nagy állatbaråt sőt kutyabaråt vagyunk vagyok ,igy ha nem harapos kutya és tiszta åpolt stb akkor ha nincs gondom a szemėlyel akkor talålkoznék vele .
febr. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
68%
NEm azért nem látogatnak meg, mert kutyáid vannak, hanem mert lusták és kényelmesek, és annyira nem vagy fontos nekik, hogy ők menjenek hozzád, menjél csak te hozzájuk. Ennyi. HA te mész hozzájuk, az nekik x óra, és ki se kell mozdulni. Ha ők mennének hozzád, az nekik lehet, hogy egynapos program az utazással együtt, és ehhez nem fűlik a foguk, csak nyilván sokkal kényelmesebb, ha ezt nem vágják így a képedbe.
febr. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
56%
Miért kell rájuk fogni, hogy kényelmesek meg lusták? Miért nem lehet elfogadni, hogy nem mindenki kutyab...zi.
febr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
69%

Utálom a kutyákat, szóval simán lehet, hogy emiatt ne menjek valakihez.

Macskánk van, benti, van, aki nagyon allergiás, vagy éppen viszolyog a macskáktól, így nála, vagy semleges helyen találkozunk. Nincs harag, meg van értve.

febr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
45%
31# vagyok. 38# Ugyanezt gondolom. :D Ezért is írtam,hogy aki állatutáló,meg kutyab.zinak tartja azt,aki elfogadja az állatokat,az nem tudom minek válaszol. 0 relevanciája,hisz sosem volt valószínű (remélem,hogy az ilyennek soha nem volt!) állata. 43-as is. :D Tehát ha a kérdező szereti a kutyát,de a szülők nem,normális,hogy 10 év alatt SOHA nem látogatják a saját gyereküket? Mond,van neked gyereked? Ha van,akkor sajnálom,komolyan mondom. Igen,lusták és kényelmesek. Tudod általában 10 átszállással vacak vonattal is elmész a gyerekeidhez HA fontosak. Ha egy kis yorki miatt nem,ott más a probléma. De ha bezzeg azt írná a kérdező,hogy rendben,nincs gond,jöjjenek és 1 kávézóba találkoznak majd,mert nyilván ennél fogva ő sem fog hozzájuk jogosan utazgatni. Marad a semleges hely akkor. Ő is tud ám találni ott kifogást. Akkor a szülőknek állna feljebb,állítom...hogy milyen tiszteletlen,hogy nem megy. :D Jaaa,visszafele már rossz érzés. Mondjuk egyébként aki írta,hogy az ilyen embert én se akarnám meghívni vendégségbe,bemutatkozik mint ember. Fene akarna az otthonába ilyet. Mondjuk szerencsére én normális emberekkel vagyok körülvéve,nem a gyk-s átlag. :D Konkrétan itt 2-3 ember büdösebb amúgy,mint a kinti udvari kutyánk,de azért álszenteskednek. haha :D Sokkal hamarabb aludnék vele együtt egy ágyba is,mint itt pár emberrel,többre is tartom az állatot,mint néhány embert.
febr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk is van olyan rokon, akinek kutyája van. Kedves, cuki zsebkutyus, de állandóan ugrál, mászik, vakkantgat, nyalogat, odajön, NEM lehet tőle beszélgetni normálisan :D


Így nem szívesen járok oda - vagyis a mély beszélgetéseket nem akkorra időzítjük :D

febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
57%

Anyáméknál is van kutya, oda NEM járok.


"Nevelve" van a kutya, csak éppen mindenre ugat andom, fellök, neked jön, mosdóba nem lehet menni tőle, mert akadályoz és még sorolhatnám.

Így nem járok hozzájuk. Kizárt, nekem ez nem kell, pedig szeretem a kutyákat.

febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
54%
47# Köztes helyen találkoztok akkor gondolom?
febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
51%
Ez csak kifogás. Nálunk is van 2 Yorki, de eddig soha senkit nem zavartak, mindenki imádja őket
febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
61%
De azon mit nem lehet megéretni, hogy a kérdező szülei meg nem?
febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!