Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt a kifogást elfogadnátok,ho...

Azt a kifogást elfogadnátok,hogy azért nem látogatnak meg,mert vannak kiskutyáim?

Figyelt kérdés
febr. 7. 17:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
44%
Nos,itt nyilván nem állatbarátok írnak. Jó lenne,ha ilyen kérdés alá olyanok írnának. Nem tartok bent kutyát,de nagy állatbarát vagyok/voltam. Kifogás részükről kérdező,én utálom a kígyókat,de a lányaimhoz bizony akkor is elmennék,ha a földön csúszna mászna jobbra balra. Mert fontosak nekem/nekünk. Én a helyedben nem foglalkoznék ezzel,telefonra korlátoznám a kapcsolatot. Háborogni nem kell,ha nem jönne nálunk emiatt,akkor bizony én se,mert én meg apa fejét nem bírom elviselni,úgyhogy akkor emiatt én se mennék. Háborogni nem kell emiatt,mert ez bizony oda vissza játék,a helyi kávézóban találkozhatunk anyával. Mostantól csak ott. De engem ez nem hatna meg,nem tudnak kikészíteni. Elhiszem,hogy lelkileg nehéz ez,de sajnos megváltoztatni a másikat nem fogod tudni és én pl nem is akarnám. De nem mindig az egyik félnek kell alkalmazkodni egy családba.
febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 A kérdező kommentje:

31-es köszönöm a válaszod ❤️ ha ezt így megmondanák ,hogy azért nem megyünk ,mert nem szeretjük a kutyaidat, fájna, de elfogadnám, de ígértek,hogy jönnek, mondtam ebédeljünk együtt, főzök valamit és aztán beszélgetünk egy jót, de nem történik semmi, és ilyenkor megnagyobb szükségem lenne arra, hogy érezzem szeretnek!

De ahogy előttem leírta valaki, velem van a baj,mert nyavajgok

febr. 7. 21:23
 33/76 anonim ***** válasza:
83%
Most akkor mondták, hogy ezért nem jönnek vagy nem?
febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 A kérdező kommentje:
Nem mondták ki soha konkrétan ,hanem egyszer volt egy beszélgetés és ott volt ez téma és mondták,hova jöjjenek mikor ennyi kutya van...de utána viszont mondták egy újabb beszélgetésnél, hogy jónnek majd
febr. 7. 21:29
 35/76 anonim ***** válasza:
75%

"ha ezt így megmondanák "

"mondták,hova jöjjenek mikor ennyi kutya van"

"mondták egy újabb beszélgetésnél, hogy jónnek majd"


Felmerül tehát a kérdés: miért vagy szellemi ólomkanál?

febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 A kérdező kommentje:

Miért lennék az???

Egyik szavukba zavarja őket, a másikba viszont igértek!

Mint példaként mondtam, ha otthon lenne sok gyerek, akkor is haza mennék, kibirnam azt a pár órát! Érted??? De végülis lezárom a témát, hisz úgyis én vagyok a hülye, meg a hisztis, elkell fogadnom a döntésüket!

febr. 7. 21:37
 37/76 anonim ***** válasza:
12%

"Miért lennék az???"


Na, vajon miért?


"Egyik szavukba zavarja őket, a másikba viszont igértek!"


És? Ez maximum annyit jelent, hogy elviselik a bűzt és koszt amíg nálad vannak. De remélem nem kell ecsetelni, hogy alkalmas időpontot találni látogatásokra egynél több személy esetén nem 2 perc, akárhogy hisztizel.

febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
72%

Olyan jókat mosolygok az itteni kutyautaló kommenteken.


Gondolom 1-2-től seggel jönnék ki, olyan "tisztaság" van náluk.


A kutyám elmondom, hogy tisztább és az illata is jobb, mint sok embernek. Félve kérdem, hogy ti a tömegközlekedésre hogy szálltok fel, nekem például tegnap a gyomrom majdnem kifordult a helyéről, olyan szag volt a BKV-n.


Egyébként ez egy tökéletes szűrő, mert ilyen megkeseredett bunkókat, mint itt a legtöbb kommentelő, nem tudom ki szeretne a lakásában vendégként fogadni.

febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 A kérdező kommentje:
38-as ,engem meglepett ez a sok kutya utaló komment, nyilván nem azt várom ,hogy nekem adjanak igazat, de ,hogy a kutyákat, egy koszos büdös valaminek állítják be, ez nekem döbbenet, de elfogadom, habár megérteni SAJNOS ezt sem tudom!!
febr. 7. 22:25
 40/76 anonim ***** válasza:
89%

És megmondták konkrétan, hogy mi a baj a kutyákkal?

Hogy kicsik és neveletlenek? Nem akarják, hogy ugráljanak, nyalakodjanak, hangoskodjanak, stb...


Nem tudom felajánlottad-e, hogy akkor beviszed őket másik szobába addig, amíg nálad vannak, vagy berakod őket a kennelbe? Persze csak ha amúgy van erre lehetőséged.

Mondjuk én nem vagyok nagy híve ennek az állatelzárósdinak (kivéve persze ha aggresszív az idegenekkel), de ha teszel egy ilyen felajánlást, és még akkor sem jönnek, akkor lehet nem csak a kutyák meglétével van baj.

febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!