Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt a kifogást elfogadnátok,ho...

Azt a kifogást elfogadnátok,hogy azért nem látogatnak meg,mert vannak kiskutyáim?

Figyelt kérdés
febr. 7. 17:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
80%
Engem eleve zavarnak a kutyák, másrészt ahol a lakásban van kutya, ott tele leszek szőrrel (olyan nincs, hogy az összeset el lehet takarítani), utálom, ha a lábam körül kereng egy (vagy több) kutya, ilyen helyen rettentő rosszul érzem magam, ezért olyan helyre nem megyek, ahol benn vannak kutyák.
febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
68%
#10 az a baj hogy minden csakis rolad szol: hogy te mit akarsz, hogyan akarod, es lehetoleg mindenki teged ugraljon korbe, mindenki hozzad alkalmazkodjon. Ha ennyire hianyoznak, majd te mesz hozzajuk, akarhany szomoru smiley-t is irsz meg sajnaltatod magadat.
febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 A kérdező kommentje:
Nekik mem hullik a szőrük , yorkik, és három havonta kozmetikázva vannak! De egyébként akkor sem jött senki ,amikor csak egy kutya volt..
febr. 7. 18:15
 14/76 anonim ***** válasza:
95%
Ezt is megértem. Amúgy a kutyákat ha most nem nézzük akkor is jellemző ha a felmenők azt szeretik ha a gyerek megy hozzájuk. Nálunk is ez van. Mi nem tudunk menni anyamékhoz mert egy 1,5 szobas panelba eleve 3an laknak mi 3an csecsemovel nem nyomorognánk ott..de ők nem jönnek prdig itt van hely. Ráernek nem dolgoznak. De mindig annyira elfoglaltak..( nem járnak sehova amúgy). Jól esne ha jönnének ..
febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sajnáltatom magam, az más dolog ,hogy szomorú vagyok ez miatt és magányos, de nem kell sajnálni, és körbe ugrálni meg főleg nem, de azért 10+ éve elköltöztem , azért nekem is jól esne ha eljönnének..14-es köszönöm a válaszod , és igen akkor megérted miről beszélek
febr. 7. 18:20
 16/76 anonim ***** válasza:
44%
#15 nem erdekel teged semmi, sajat magadon kivul. Na ezert nem jonnek hozzad vendegsegbe, mert valoszinu hogy akkor is csak a vegeerhetetlen tiradakat hallgatnak hogy neked rossz es szomcsi vagy es ugyehogymilyenrossz.
febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:
16-os te aztán jol megkeseredett lehetsz!
febr. 7. 18:35
 18/76 anonim ***** válasza:
94%
Az egyik barátnőm nem szereti a kutyákat, ezért nem jön át hozzám, pedig nekem csak egy van. Részemről oké, megértem. Máshol sokat találkozunk.
febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
49%
#17: nem, csak nem tulajdonitok tulzottan nagy jelentoseget sajat magamnak es nem kesergek nyilvanos forumokon olyasmin, aminek amugy en magam vagyok az oka.
febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
42%
De leirhatom maskepp is: neked fontosabbak a kutyuskaid, mint a rokonaid akikkel annyira, de annyira szeretnel beszelgetni. Ha nem igy lenne, hajlando lennel elfogadni hogy nem mindenki szereti a lakasban az allatokat es nem kotelessege hozzad alkalmazkodni, hogy neked minden megfelelo legyen.
febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!