Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt a kifogást elfogadnátok,ho...

Azt a kifogást elfogadnátok,hogy azért nem látogatnak meg,mert vannak kiskutyáim?

Figyelt kérdés
febr. 7. 17:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 A kérdező kommentje:
60 -as ❤️
febr. 8. 16:37
 62/76 anonim ***** válasza:
63%
58# :D Jaj jaj,ne túlozz már te nagy marha. Nem a bűz a lényeg nálad,ami nincs,hanem az,hogy utálod az állatokat és nem tudsz már mit kitalálni. Mondjuk le is írja milyen ember vagy. Én is járok ilyen helyre meg máshova is. Tök ápolt mind,pont hogy a kutyátlanoknál éreztem vagy a büdös hányinger cigiszagot vagy pedig a gusztustalan izzadságszagot, bár azt a munkatársaimon is. De HA a gyerekeimnél érezném ezt,akkor is elmennék. Látszik nincs senkid.
febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
65%
60# Fordítsd meg a dolgot. Nekik fontosabb ez a kifogás,mint a saját gyerekük. A kérdező megy a szüleihez,a drága szülők csesznek vele találkozni semleges helyen is. Ilyen szülők mi a fenének vállalnak gyereket, írom ezt szülőként.
febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
56%

62.

Van családom, férjem, gyerekeim és állataim, de hogy jön az én státuszom, más lakásban tartott kutyájának a bűzéhez? :D

Összehordasz itt hetet-havat, vagdalkozol és képtelen vagy belátni, milyen zavaró az állati ürülékszag egy lakásban.

febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
25%
58 lehet magadat érezted nem a kutyákat :D
febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
33%

64# Nem hinném,hogy van,de ha igen akkor tényleg kár volt. A gyerekből egyszer felnőtt lesz,aki lehet fog egy kis yorkit tartani otthon. Biztos örömkönnyei lesznek,mint a kérdezőnek,hogy ilyen családba született,aki tojnak magasról rá.

Igen,az állat szar szag valóban büdös,ebben igazad van,az udvaron is,de nálatok bent ürít az állat vagy mi van. :D Max akkor tudom elképzelni. Én ahol jártam szobatiszta kis kutya volt. Ami zavaró ahol hörcsög, tengeri malac, teknősök voltak. Azt az én orrom se bírja, de tény utálom is őket,de attól még elmennék olyan helyre,el is szoktam a nagyszüleimhez attól,hogy tartanak ilyet.

febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
18%

"A gyerekből egyszer felnőtt lesz,aki lehet fog egy kis yorkit tartani otthon. "


Lehet, hogy fog, igen. Csak neki a szülei megtanították, hol az állatok helye.

febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
81%
Na ezen jót röhögtem.:D Igen,és ha élete végéig lakásba fog élni,akkor élete végéig nem lesz egy db háziállata se,még egy mini yorki se vagy cica,hörcsög,teknős. Ha még is,anyucit elfelejtheti. Bár hamarabb fog ő téged. Inkább tanítsd meg,hogy soha ne legyen háziállata,jobban jár,szülők is megmaradnak.
febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként valahol kompromisszum is ez. Szerencsére normális szülők gyereke vagyok. Nálunk gyerekként kertes házba se engedte a macskát apám. Az indok,mert ő nem szereti őket. Lovat is tarthattam volna vagy egy vaddisznót,de macskát nem. Nekem viszont cica kellett, kiskoromtól mondogattam,soha nem hatotta meg. Maradhattam volna még 18 év után míg tanulok,de helyette elköltöztem 200 kmre és az első dolgom volt venni egyet végre. Elfogadtam,hogy ő nem szereti,nyilván így oda nem is vettem/vittem. Utána viszont ment a hiszti a részéről,hogy nem járok haza. Elfogadtam hogy nem szeretné,ha vinném,én viszont többet nem járok haza így,neki meg ezt kellett. Jöhetnek ők nyugodtan,átcsukom másik helységbe,vagy eljönnek és semleges helyen is találkozhatunk. Sok opció volt,hajlottam mindenre. Végül mondta,hogy vigyem őt is,de menjek látogatóba. A vége az lett,hogy olyan macskás lett,hogy folyamatosan foglalkozott vele,szeretgette,majdnem az ágyába betette. Totál elnyerte a szívét. Jó lett volna,ha már gyerekként is lehetett volna. De a lényeg,hogy engedett ő is. Ha a kérdező fontos lenne,megoldanák.
febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
59%
Én állatbarát vagyok, de kicsit félek a kutyáktól. Ha addig elzárnák, míg ott vagyok, akkor mennék, de közben sajnálnám a másik helyiségben nyüszítő kutyát.
febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!