Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon megbántom így majd...

Nagyon megbántom így majd anyámat?

Figyelt kérdés
Hamarosan érzem hogy az a bizonyos lufi ki fog durranni... Már nagyon érik... 25 éves vagyok és anyám gyakorlatilag pattanás rajtam amit egyszerűen nem tudok lekaparni magamról. anyának 25 alatt senkie se volt mióta élek.. se pasi se nő ( igen megfordult a fejemben hogy talán leszbikus) pasirol hallani se akar... jelenleg Németországban dolgozunk.. és mindent velem akar csinálni ( kirándulni, vásárolni)amiből már kurvára elegem van.. NAGYON! Van annyi lélekjelenlétem hogy nem orditom le...de már kezd nagyon betelni.... Az még pluszban rájön hogy a gyerekkoromat elbaszta a folytonos alkoholizmusával.. jelenleg egy autóvan így sajnos nem tud el szakadni tőlem pedig már a sírógörcs kerülget...valami tipp???

febr. 10. 11:36
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a traumakötés."

Nem tudom hogy milyen pszichológiai jelenség áll emögött, de hiába ír ki újabb és újabb kérdéseket, amelyeket szépen magára hagy - a válaszokban kapott tanácsokkal együtt - nem fog megoldódni.

febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%

29


Baromsag.


1, Majd igen hajnali 3 kor fent lesz, es pont hasonlo megoldasokat kap


2, az oldalon a kereso egy kalap szar, aligha lehet normalisan rakeresni hasonlo kerdesekre


3, azert mert te hajnali 3 kor fent nem tudom mit csinaltal es lattad azt a kerdest, a kerdezo valoszinuleg [lasd 1]


4, azert mert egy kerdes 80 - 90% ban hasonlit egymasra, majd vegiglapozza a 2019 ig hasonlo valaszokat, kerdest [lasd 2]. Vakard meg a tokod egy picit ha van.


hulyeseg amit irsz. Ha a te elved szerint menne az oldal, akkor torolhetnenk kategoriakat, kerdeseknek jo nagy reszet mert felesleges mert mar volt "ilyen helyzet" vagy "hasonlo helyzet". Gondolkodj mar.

febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!