Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, akikkel nem beszél a...

Szülők, akikkel nem beszél a gyerekük: Hogy élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
Miért alakult így?

#gyerek #apa #anya #szülő #Kapcsolat-megszakítás
febr. 20. 09:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%

Már jól.


Megnősült, és az asszony ...

febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem kel segítség, és tudok adni már semmit. Mertem kérni, hogy picit segítsenek. Most már nagyon jól vagyok, azzal az egy szem gyermekemmel aki velem maradt.
febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Féltestvérem anyukája és a közös apukánk nem jól élik meg. Viszont babakorától a mamánk nevelte, mert fontosabb volt a szülőknek a pia.
febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Lekeverek néha egy nyakleves attól megjön az esze. Mobilnyomogatàs az megy egész nap....
febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
#4 szerintem a kérdés a kapcsolatmegszakításra irányult.
febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk ha tényleg ilyenekért veri a gyerekét a négyes, jó úton van pont a kapcsolatmegszakítás felé.


Jól illusztrálja, hogy miért nem próbál már beszélni az ilyennel a gyerek, miután már nem függ anyagilag tőle.

Ez a csináld amit mondok, különben ütök, csak addig látszat megoldás, míg a gyerek fizikailag gyengébb mint te, viszont egy életen át emlékszik rá. Márpedig a fizikai erőviszony max 20-25 évig van a szülő javára, aztán fordul a kocka.



De hát ki hogy veti ágyát, úgy alussza álmát.

febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%
Le kell neki kenni ha megérdemli, nem akarok cyber szülő lenni. Én is megtanultam a rendet. Mai gyerekek még köszönni sem tudnak, a fiam előre köszön illemtudó, tudja mi a tisztelet. Én is kaptam gyerekként, normális felnőtt lettem nem egy alkesz drogos valaki.
febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
7.: Dehogy lettél normális, egy lelki nyomorult roncs vagy csak, aki szintén csakpofozkodni tud. Velem is ezt csinálta anyám, aztán egyszer visszaadtam neki. Na többet se mert kezet emelni rám...
febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

"Én is kaptam gyerekként, normális felnőtt lettem"


Nem. Te is agresszív felnőtt lettél. Ezt hoztad otthonról.


A gyerekek nem azért köszönnek, mert ütik őket otthon. És nem azért nem köszönnek, mert nem verik őket. Grat.

febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

Elcseszte az anyja a nevelését. Ha valamit mondtam a gyereknek rám kaffogott az anyja.

Elváltunk a felnőtt gyerek 20 évesen inkább velem akart maradni mert azt hitte itt a kánaán. Nem így lett, mondtam neki sajnos anyád kirabolt a válásnál, elzártam a pénzcsapokat. Fiú gyerek, tehát genetikiusan az anyjához vonzódik.

Mostanra úgy él velem mint egy amőba. Se egy normál beszélgetés se egy rendrakás, magától semmit nem csinálál meg. A szobája undorító. A kocsiját viszont tudja nyalogatni hetente, az patika.

Mivel vagy semmire sem számíthatok tőle vagy többször kell kérni, így mondtam neki - csao csao, 3 honapod van, lehet költözni.

Egész egyszerűen annyira mások vagyunk, lettünk, hogy nem találom vele a hangot.

Költözésen megszeppent de sokat nem javult a helyzet.

Úgyhogy mehet anyuhoz vagy valahova

febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!