Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kérdez rá apukám mindenr...

Miért kérdez rá apukám mindenre, hogy mit miért csinálok ha felnőtt ember vagyok már?

Figyelt kérdés
Pl, ha kinyitom az ablakot a szobámba akkor megkérdezi, hogy miért nyitottad ki?, ha gyorsan jövök be kintről az erkélyröl akkor megkérdezi miért jöttem ilyen gyorsan? Ha kaját csinálok pedig látja ,hogy fazekat és hozzávalókat veszek elő, akkor is megkérdezi, hogy te meg mit csinálsz? nagyon idegesítő, hogy nyilvánvaló dolgokat kérdez meg. Megyek el barátnőmhoz vagy valami akkor is mondja hova mész minek kell elmenni? Ha el is mész ne legyél el sokáig. Ha 2 órát elvagyok már aggódik, buliba is csak nagy társasággal vagy szülőkkel mehetek ez miatt. Mindig ilyen volt,, főleg 17 éves korom óta ilyen. nem enged meg olyan dolgokat amit más fiatal lányok megtehetnek. Pasimmal is mindig titokban kell taliznom, azt mondom hogy egy volt osztálytársammal talizok, megiszunk csak valamit, így elenged. De 2 óra mulva ha nem vagyok otthon megy az hogy mégis hol voltál ilyen sokáig? Jó lenne kicsit többet kimozdulni, nem itthon hallgatni a butaságokat. De így nem lehet.

márc. 3. 06:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%
Jaj, de nevetséges vagy, 19-20-as! 12 éves már elmúltál?
márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
21. Pénzéhes liba.
márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!