Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fizetések, otthoni költségek?...

Fizetések, otthoni költségek? Próbaidő?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal nagyon összevesztünk tegnap. Azt mondta, már az első havi fizetésemnek tegyem le a harmadát. Félek, mivel még próbaidő alatt nem hinném, hogy ezt meg tudnám oldani. Nem szeretnék, ha a lábaim alól kiesnek a talaj, plusz a jogosítványt szerettem volna végre elkezdeni.


Mit gondoltok, fair? Nyilván amiket kifizetett nekem a hónapok alatt, vosszatörleszteném, de szerintem az első 3 hónap még rizikós. Nem azt mondom semmibe nem adnék bele, de aggódom emiatt még.



Ráadásul rá nyomhatja ez a bélyeget a munkámra, főleg az otthoni stressz.


Mindennapos a veszekedés.


Előre is köszönöm a válaszokat.


24/N



márc. 5. 08:44
1 2 3 4
 21/40 Grizesteszta ***** válasza:
80%
#20: igazad van, az lenne a normalis, ami irsz- egy normalis csaladba, ahol minden fel tolerams.De a kerdezo nem tolerans es nem is realis, ld.a kijeletesei: nem elek senki nyakan/nincs penzem. 24 evesen nem.lehet varni a sult galambot, addig meg eltartatni magam az anyammal.
márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

21. Mint írtam, amíg volt munkám mindenem fedeztem.


Ha segíteni nem tudsz, ne rúgj

bele a másikba..

márc. 5. 13:46
 23/40 Grizesteszta ***** válasza:
80%
#22: De, tudok segiteni, es a tobbiek is tudnak. Egyreszt ramutattunk, hogy igen is anyad tart el 24 evesen. Plusz, hogy a kaja+rezsi fontosabb, mint a jogsi. De arra is, hogy nem letszukseglet 24 evesen otthon lakni... Mit szeretnel meg, utaljunk lovet is?
márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
86%
Aki járt már lovak közelében, az tudja, hogy kőkemény fizikai meló. Egy 10 éves ezt kizárt, hogy napi 12 órában tolja.
márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
97%
Köszi a lepontozást. 20as voltam. Innentől én kiszállok, mindenki azt csinál amit akar. Vannak, akiken nem lehet segíteni.
márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

24. Nem kell elhinni, én ott voltam és csináltam. Engem, mint naiv gyereket kihasznált egy felnőtt.



Akkor nem volt pénzem ezt kicsengetni, dolgozni engedett.


Báláztam, zabot kevertem, nyergeltem, trágyáztam. Lovagoltattam is, de azt később, 13-14 évesen inkább. Voltizst, kicsiket.

márc. 5. 14:52
 27/40 anonim ***** válasza:
93%

Én amikor elkezdtem dolgozni, akkor az első néhány, (pontosan nem tudom, 3-4 ) fizetésem majdnem teljesen hazaadtam. Annyi maradt ami nagyon szükséges nekem. Tudtam hogy akkor még amúgy sem szándékoztam otthonról elköltözni, úgyhogy kb mindegy volt az a pár hónap.

Mondtam édesanyámnak, hogy tudom mennyire keményen dolgoztak és tudtam hogy milyen sokat jelent az hogy én is dolgozom, ezért hazaadtam. Aztán kb fél év után amikor kellett venni egy hűtőt, mert tönkre ment, akkor én fizettem azt a 80 ezret.

És ezek nagyon jól jöttek, hogy a számlák jól legyenek rendezve és egy két dolgot amit már szükséges lett volna rég cserélni, meglehessen tenni. Utána jött csak a jogsi nekem.

márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
73%
nålunk pont hogy konkrėt összeget mondtam fiamnak oka apukája beteg lett nem tud dolgozni én dolgozok most csak huga meg gyerek. idáig eltartotuk 21,5 ėvesen ő meg nem kezdetett hözöngeni hanem termėszetesnek vette hogy segit nekünk akkor már.
márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
24%
Milyen eltartásának a költsége? Mibe kerül az hogy ott lakik?
márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Teljessen jogos hogy anyukád pénzt kér. Hiszen minden pénzbe kerül kaja fűtés,víz,villany stb. Nem értem miért esik nehezére adni anyukádnak hiszem felnőtt ember vagy ott laksz. Eddig eltartott anyukád de most már dolgozol igen is segítened kell neki. Úgy hogy itt hiába jössz azzal hogy 10évessen dolgoztál és jogsi. Majd mindent szépen sorjában add haza amit kér anyukád (hidd el nem valószínű hogy jó dolgában kéri mert ha felvetné a pénz valószínűleg nem kérne és hagyná hogy jogait kezd el) aztán sporold össze a teljes jogsi árát+ még legyen mihez nyúlni ha több órát kell venni vagy esetlegesen bukás lenne..míg ez.nincs meg felesleges elkezdened.
márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!