Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyermeke vagyok,...

Elvált szülők gyermeke vagyok,úgy érzem az egyiket hátba szúrom, ha a másikat is szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim 3 éves koromban váltak el. Anyám sosem mondott semmit, tabu volt a téma.. csak rossz tulajdonságokat tudok. Időközben lett nevelőapám de az űrt sosem tudta lelkileg betölteni. A biológiai apámmal 1x találkoztam... életem során többször is próbált keresni.


Volt amikor személyesen eljött és megölelhettem. Néztek az ablakból és utána bántottak amiatt, hogy viszonoztam az ölelést. Érzelmeket nem mutathattam...


Nagyon traumatikus az egész gyerekkorom a hiánya és anyám viselkedése miatt.


25 éves nő vagyok. Ismét felkeresett... Egész életemben csak a szeretetére vágytam. Rá jöttem, hogy azért nem adom meg magamnak, mert félek, hogy másnak fog fájni. Hogy anyámnak, nevelőapámnak hátbaszúrás, hogy ők mit éreznének ha tudnák, mit gondolnának.


Mit tegyek szerintetek? Tudom, hogy pszichológust kellene felkeresnem, rajta vagyok. Az egész életemet végigkíséri ez a helyzet...


/saját családom van, a férjem bíztat, hogy senkinek sem kell megfelelnem és senkinek sincs ebbe beleszólása, én is tudom, csak sérült vagyok.../



#válás #szülő #manipuláció #Toxikusviselkedés
márc. 7. 19:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#18: viszont az sem célravezető, ha játszod a pszichológust, elemzel mindekit.
márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, az a szülő, aki látni akarja a gyerekét, KERESI! Nem x évente, és nem kifogásokat keres.


A barátom apjának is mindig volt valami kifogása, miért "nem ment láthatásra" - persze MINDIG anyuka volt az uszító fél.


A valóság meg az, hogy szrt a gyerekére, és nem is érdekelte, mi van vele.

márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!