Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szülő vagy nagyszülő...

Ha a szülő vagy nagyszülő vagy pl nagynéni, nagybácsi beszól csúnyán nem szabad vissza szólni valóban?

Figyelt kérdés

Pl mondtam a nagymamámnak ma hogy nagyi miért vagy ideges, miért beszélsz velem durván erre elkezdi: szidd ki a P.csamat te k.cs.g .. mondom neki; Szívd ki te! Amit rám mondol azt saját magadra mondod! És erre fellátott anyám; hogy beszélsz fiam, nem beszélünk vissza a szülők és nagyszülőkkel semmi olyanféle rokonnal aki nálad 2X-3X idősebb inkább engedd el a füled mellet vagy menj ki...


24F vagyok, anyukám 46N, nagyi 65N


márc. 11. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Tudjuk, meg súlyos látássérült vagy és úgy éltek, mint a fehér cickányok.
márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Biztos cigányok vagytok!

Azok viselkednek így!

márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Etnkumoknál ez természetes, take it easy.
márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem se anyám, se a nagyanyám nem mondott soha ilyeneket. Mi sem beszélünk így a gyerekekkel. Lehet nem egyfelé lakunk.
márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Primitív emberek között ebben nincs semmi különös.
márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagykorú vagy, úgy beszélsz ahogy neked tetszik, és nem úgy ahogy anyádéknak, eleve csúnyán beszélt veled a nagymamád jól tetted hogy visszaszóltál.
márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan dologgal kapcsolatban kérdezel itt, ami kulturált, intelligens családban sosem fordulna elő, mivel egy nagyszülő ilyen bunkó, primitív stílusban nem beszél az unokájával, tehát erre itt használható választ nem fogsz kapni.


Sajnos rátok más "értékrendszer" vonatkozik, ha anyukád szerint helyén való, ahogy a nagymamád beszél veled.

márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám elég nagy ganxta, de azért még ő se beszél így, apámmal meg unokáival főleg nem :/


Neked nem kell eltűrni, hogy ilyen prosztó stílusban beszeljen veled, elküdheted a büdös francba.

márc. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!