Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért elfogadottabb, ha egy...

Miért elfogadottabb, ha egy nő van, szoros-napi szinten beszélő kapcsolatban az anyjával, mint egy férfi?

Figyelt kérdés

Szerintem mind tudjuk, hogy jellemzően a feleség családjával szokott szorosabb lenni a kapcsolat, pont amiatt, hogy a nők általában a saját anyjukat részesítik előnyben, míg a férj anyja a rossz anyós, aki állítólag mindenbe beleszól.


Miért van az, hogy ha a feleség számol be mindennap az anyjának arról, mi történt vele és kikéri a véleményét, akkor az rendben van, de ha a férfi teszi ugyanezt, máris megkapja, hogy anyuci pici fia, meg nem vált le és hasonlók? Miért baj, ha egy férfi ugyanúgy szereti az anyjàt, mint egy nö, ugyanúgy megbeszéli vele a dolgokat?


Miért akarja sok feleség elmarni a férjét a családjàtól?


Csak azt ne írjátok, hogy nem létezik ez a kettős mérce :D



márc. 16. 22:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%

Azért, mert a nő és az anyja nem szerelmesek egymásba. Pártatlan tud maradni az anya. Nem avatkozik bele a dolgokba.


A férfi anyja teljesen bele van buzulva a fiába. Akármit mond neki a fia, ő ártatlan, hibátlan, egy isten. A menye egy ótvaras ribi, egy semmirekellő, mindent rosszul csinál, semmihez se ért, minden vitát ő okoz, stb. Meny = főgonosz.

Ha van valami gond, akkor rögtön bíztatja a fiát arra, hogy költözzön vissza haza, ott mindig van helye, Xy falubeli pitsah még szingli az jobb választás lenne.

Egy kezemen meg tudom számolni hány normális fiús anyát ismerek a környezetemben.

Mind ilyen lokaszté szindrómás hibbant. Maguknak nevelék a fiúkat.

márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nekem már nem él anyukám, a nagynénémmel viszont nagyon jó a kapcsolatom. Anyósom nekem idegen. A férjemnek se jó a kapcsolata vele, sőt, ő kérte, hogy ne bizalmaskodjak az anyjával, mert amilyen, előbb utóbb bajunk lesz belőle. Viszont anyósomnak vam lánya is, aki pont ugyanolyan mint ő, egymásba is vannak bújva folyton.
márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavar, ha minden nap beszélnek, de amikor minden nap 1,5 órán át (exem), na, az piszkosul zavart.
márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos sok fiús anya a fiát párkapcsolati potleknak használja, mert egyedülálló vagy szar a házassága. A lányával ezt nem tudja megtenni. Nálunk is igy van. Anyam elfogadta, hogy családot alapítottunk, tamogat, segít. A férjem anyja oriási hisztit csapott mar arra a hírre is, hogy összeköltöztünk, engem megismerni se hajlandó, mert "elmartam" a fiát. Az unokáira se kíváncsi. Most akkor mondd meg, kitől kerjen az ember tanácsot. A férjem se az anyjátol fog, elhiheted.
márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
83%
24. Ismerős. A férjem anyja ott borult ki, mikor a férjem megkérte a kezem. Mert minek kapkodni? Az esküvőt szétcincálta, el se jött. Aztán azóta pörög azon, hogy miért nem költözünk hozzá (35 négyzetméterre, egy szobába...), mert ő így hogy tartsa a kapcsolatot a fiával, ha én nem vagyok hajlandó kompromisszumot kötni? A férjem 18 éves korától nem lakik otthon, ritkán találkoztak előttem is, mert az anyja egy pióca, rátelepszik. De nyilván mindenért én vagyok a hibás.
márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
62%
23-as: na, pont erre az ilyen 1,5 órás üres locsogásokra gondoltam, amiért le lettem pontozva a vérbe...
márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
24-es: óóóó, nőkből is van csomó hülye empata, akit az anyja simán használ barátnő, vagy akármilyen pótléknak... Tudnék erre példát mondani dögivel...
márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
62%

Facebookon van egy csoport:


The boy moms are getting weird and incesty again


Na az tele van azzal, miért gáz ez.

márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!