Anya megcsalja apát?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 leszek az idén. 2 övsém van 8,16 evesek. Anyaéknak soha nem volt tökéletes kapcsolatuk. Megláttam egy üzenetet anya telefonján tegnap (amit mostanába így utólag belegondolva igencsak félt) “hiányzol gyere le”. Nem apa írta neki. Átakarom nézni a telefonját. Tudom nagyon csúnya dolog viszont a lánya vagyok és érdekel, muszáj tudnom az igazat. Ti hogy kezelnétek ezt? Hogy állnátok szüleitek elé? Félek

márc. 18. 15:15
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudjuk az előzményeket.

A kérdező egyrészt felnőtt. Másrészt gyerekként se lenne köze se a szülei házasságához, se az anyja nemi életéhez.

márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim válasza:
85%
Én nem avatkoznék bele a helyedben.
márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a lányom egyszer random rákérdezett,hogy ki az abpasi az ismerőseim között. Szóval én azt furcsálom,hogy nem mersz anyádtól annyit kérdezni,hogy ki írt neki?

Ha azt az üzenetet úgy láttad meg,hogy pl ott volt a konyhaasztalon a telefon,te meg odapillantottál,mert felvillant,akkor utólag is rákérdezhetsz.

márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
5%
11#megint a nő az áldozat igaz????? De ha férfi csinálja az már undorító de van köze hozzá elmondani hogy ne tudja tovább megalázni az apját, kérdező mond el ne csináljon anyukád hűlyét és ne alázza többet apukádat joga van tudni hogy a felesége csalja
márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
93%
Oké átnézed, kiderül hogy igazad van. Mi a következő lépés?
márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
18%
15#az hogy közli az apjával hogy a felesége csalja fűvel fával
márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van, apád úgyis tudja már, ha nem hülye. De vigyázz, nem jó belefolyni, mert lehet, hogy a szüleid megegyeztek, hogy együtt maradnak, de külön utakon járnak.
márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
76%

#16 nyilván az a következő lépés viszont akkor azzal is számolnia kell a kérdezőnek hogy miatta mennek szét a szülők


Persze jobb az őszinteség ez tény de mi van a két testvérével,őt fogják okolni még akkor is ha neki van igaza szóval csak akkor kell szólni ha biztos hogy van viszony

DE azzal is számolni kell hogy apuka tud róla vagy neki is van viszonya,soha nem lehet tudni

márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
19%

Szia! Szerintem az, H átkutatni anyukád telefonját az túlzás.

Amit én a helyedben tennék az az, hogy a fényképeket megnézném( azt én is szokták anya telojan, de csak szórakozásból xd) és csak azt a férfival valo uziváltását. De nyugodtan írhatsz privibe:)

Remélem segítettem

márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
21%
15 vagyok, 18# egyet értek, de abban nem hogy a kérdező miatt mennének szét, hisz az anya lép félre vagy már nem tudom eltünt a kérdező lehet ez is kamu
márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!