Anya megcsalja apát?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 leszek az idén. 2 övsém van 8,16 evesek. Anyaéknak soha nem volt tökéletes kapcsolatuk. Megláttam egy üzenetet anya telefonján tegnap (amit mostanába így utólag belegondolva igencsak félt) “hiányzol gyere le”. Nem apa írta neki. Átakarom nézni a telefonját. Tudom nagyon csúnya dolog viszont a lánya vagyok és érdekel, muszáj tudnom az igazat. Ti hogy kezelnétek ezt? Hogy állnátok szüleitek elé? Félek

márc. 18. 15:15
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha nő, ha férfi csal, ez nem a gyerekek dolga. Főleg nem a felnőtt gyerekeké. A saját nemi életével kéne foglalkoznia.

Mintha amúgy egy eszményi házasság lett volna, amibe most anyu belerondít. Jaj-jaj.

Fogalmunk nincs, eddig is mik történtek, bármelyik oldalról is.

Ez arra a két félre tartozik kizárólag.

márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
75%

"az hogy közli az apjával hogy a felesége csalja fűvel fával"


Hát én ezt anno megtettem. Apám és én nem beszélünk úgy 30 éve, ők pedig még mindig boldog házasok

márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 Grizesteszta ***** válasza:
45%

#32: Nem lehet egyszerű nálatok mondjuk egy karácsony, vagy anyáddal sem tartod a kapcsolatot? Vagy ő esetleg nem az anyád volt, hanem egy köv. feleség?

Utólag nem bántad meg, hogy szóltál?

márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Grizesteszta


Bocsi, lemaradt, apám második felesége volt. Igen, megbantam, hogy szóltam.

márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 Grizesteszta ***** válasza:
#34: Köszi, hogy válaszoltál. Igen, ez a szitu necces lehet, mert gondolom, az is elhangzott, hogy Te hazudsz, mert meg akarod fúrni ezt a boldog házasságot puszta rosszindulatból.:) Sajnálom, szar lehet neked. Nagyon fiatal voltál még?
márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Nem, nem voltam már fiatal, 20 felett voltam. Eleinte xar volt, de elmúlt. Már nem érdekel, azt se tudom él e még
márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Grizesteszta ***** válasza:
#36: Sajnálom.
márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
0%
Szolj apádnak vonja kérdőre
márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

az okádék 28 vagyok:)

nem értem a választ amiben okádéknak nevez valaki, nem vagyok jártas az ilyen Mónika-showba illő magyarázatok értelmezésében:DD

DE, volt egy gyanúm, hogy apám csalja anyámat egy időben, de egyszerűen bezárkóztam, tudomást sem vettem róla, mivel ez NEM AZ ÉN DOLGOM!!!

márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
0%
Azt most mit akarsz tenni? Bekopod te kis spicli?-.-
márc. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!