Anya megcsalja apát?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 leszek az idén. 2 övsém van 8,16 evesek. Anyaéknak soha nem volt tökéletes kapcsolatuk. Megláttam egy üzenetet anya telefonján tegnap (amit mostanába így utólag belegondolva igencsak félt) “hiányzol gyere le”. Nem apa írta neki. Átakarom nézni a telefonját. Tudom nagyon csúnya dolog viszont a lánya vagyok és érdekel, muszáj tudnom az igazat. Ti hogy kezelnétek ezt? Hogy állnátok szüleitek elé? Félek

márc. 18. 15:15
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

#20 úgy gondoltam hogy ő lenne az aki az utolsó cseppet bele töltené abba a bizonyos pohárba mivel írta hogy eddig se volt jó a szülők kapcsolata és itt felmerül a kérdés hogy miért lehet eddig is volt már meg csalás vagy egyik vagy másik fél részéről


Erre gondoltam

#18 voltam

márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

Húha

Koszonom ezt a rengeteg csodas hozzaszolast :) tenylegesen 20 eves vagyok, a helyesiras a legkevesebb, szerintem nem ebben kertem tanacsot es egyebkent van ok ra amiert nem mindent irok helyesen ha mar ennyire kivancsi a magyar nep. 3 gyerekes 42 eves anyarol van szo aki mindig elitelte az ilyen dolgokat, szerintem ha ennyi felborit egy csaladot jogom van beleszolni a lanya vagyok. Miota kiirtam a kerdest minden kiderult es megtortent a balhe. Remelem mindenki nagyon boldog es elkonyveli magaban milyen rossz gyerek lehetek amiert nyulkaltam anyam telefonjaban aki ismetlem szetszedett egy csaladot a szinten hazas szeretojevel.;) szoval igen en vagyok a szar ember. Koszi a segitseget

márc. 18. 19:56
 23/49 anonim ***** válasza:
84%

Csúnya dolog a megcsalás DE neked miért is van jogod beleszólni?

Lehet hogy nyitott házasságban élnek csak te, mint gyerek nem tudsz róla

márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
81%

"viszont a lánya vagyok és érdekel, muszáj tudnom az igazat"


Nem indok az, hogy a lánya vagy. Neked jól esne, ha anyád a telefonodban turkálna? Az ő magányügye. Lehet apádnak is van szeretője. Vagy épp a szeretője miatt bírja csak ki apád mellett.


Szépen menj el dolgozni vagy tanulj, te meg ne foglalkozz ezekkel.

márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
80%
22: Milyen családot szedett szét? Felnőtt ember vagy. A szüleid meg már lehet, hogy hosszú évek óta boldogtalanok. Undorító ez a hozzáállás, hogy örökre együtt kell maradni, akkor is, ha megkeserednek, boldogtalanok.
márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim válasza:
63%

#22

Igazad van, nem kell együtt maradni valakivel ha boldogtalan vagy, de tudod ilyenkor mi a megoldás?? Az hogy elválnak! Nem pedig sunyiban orrba szájba csalni egymást a másik háta mögött. Mert szerintem meg az is undorító.

márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
0%

Itt minden mennyire undorító ehhez képest menyien élnek nyitott kapcsolatban, meg töri be "elvált anyu" új pénzes barátja a serdülő lánykát stb.

Az ukránoknál még "multiüzlet" meg nemzeti botrány is volt ebből aztán ugyanúgy megy kb tovább ahogy thai földön is...


Kérdező te meg foglalkozz a tanumányaiddal, mert ameddig nem beléd dugják addig nem neked fáj!


Ennyi...

márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
77%

Arra esetleg gondoltál, h a legkisebb testvéred még nem 20 éves és őt kissé másként érinti a válás/cirkusz mint téged? 20 évesen miért nem költözöl el ahelyett h mások cuccaiban turkálsz?

A szüleid szexuális életébe nincs beleszólásod. 40 körül amúgy is meg szoktak hülyülni az emberek de aztán lecsillapodnak.

Nehéz 3 gyereket felnevelni és normálisnak maradni.

Most valószínűleg tönkretetted 2 család életét, és büszke is vagy rá. Lehet amúgy is tőnkrement volna de akkor sem a te dolgod ezt elintézni.

márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 Grizesteszta ***** válasza:
80%

#22:'minden kiderult es megtortent a balhe.'

Te borítottad ki a bilit vagy tőled függetlenül bukott le az anyád?


Ez a továbbiak szempontjából nem lényegtelen.:)

márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
0%
28# te okádék vagy, nem a kérdező csalta meg ha nem az anya, és most válalja a felelősséget, mért kellet megcsalni?????? Most pofázz? Nem úgy a tiszta ha inkább elválik,?? Tudod gerinc kell hozzá, látom neked sincs mert mindenki a nőt védi de ha férfi csinálja akkor világ vége van
márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!