Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya meghalt jópár éve. Én ha...

Anya meghalt jópár éve. Én ha szeretnék vele beszélni felhívom a telefonszámát. Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

márc. 19. 21:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Jelenleg gondolom nem, de idővel kiadják a számot másnak, onnantól más megoldást kell találni.
márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez segít neked és jót tesz a lelkednek, akkor természetesen nem baj.

Nekem miután a testvérem meghalt, sokat beszéltem " hozzá".

Nem telefonon, csak úgy. És természetesen nem voltam megkattanva, csak valahogy megkönnyebbülés volt, hogy kiadtam magamból a fájdalmat úgy,hogy elmondtam neki mit érzek.

Most már ritkán, de így évekkel a halála után még néha most is beszélek hozzá.

Mindenki úgy és addig gyászol ahogy érzi, hogy segít rajta.

márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
17%
de ugye nem veszi fel?
márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Én a nagyapámhoz beszéltem a kezdeti gyászoló időszakban, miután elhunyt. Sokszor csak ez tudta enyhíteni a fájdalmamat, ugyhogy szerintem ez nem baj. Sokkal jobb mintha elnyomnád magadban a gyászt és az érzéseid.
márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem hívok fel senkit, de az elvesztett barátaim, családtagjaim telefonszámát még mindig nem töröltem ki.
márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nagymamámnak írtam hetekig de az is lehet hónapokig minden nap levelet. Minden napfelkeltében, naplementében köszöntöttem.

És az is borzasztó, hogy többet nem lehet felhívni..

márc. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva ilyesmiket olvasni. Mostanban sokat gondolkodom rajta mi lesz velem ha meghalnak a szüleim. Es mar a csak a gondolattól is megszakad a szivem.

Biztosan nagyon nehez helyzetben vagy. Nagyon sajnálom

márc. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Elájulok! Felébredtem és azt kezdtem érezni nagyon hiányzott az Anyukám. Nagyon elkezdtem sírni (szegény szomszéd!!!!!). Aztán úgy éreztem, hogy be kell ide lépnem és erre azonnal szembejött velem ez a kérdés és teljesen elöntött a nyugalom. ❤️

Kérdező, most ez nagyon bután fog hangzani, de köszönöm, hogy kiírtad ezt a kérdést! ❤️

márc. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%
Miért lenne baj? Hát azt csinálsz amit akarsz amíg nem ártasz másoknak.
márc. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
Baj, mert eltelt már több év. Járj pszichológushoz mert úgy látszik nem tudsz továbblépni.
márc. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!