Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya meghalt jópár éve. Én ha...

Anya meghalt jópár éve. Én ha szeretnék vele beszélni felhívom a telefonszámát. Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

márc. 19. 21:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
29%
Nem hívd fel nincs evvel semmi baj,én naponta beszélek istenemmel!Mikor hallgatok Ő válaszol nekem!
márc. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a mamám sírjánál állva szoktam "vele" beszélgetni, az se sokkal másabb ennél. Ha téged ez megnyugtat, csináld.
márc. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
15%
Anyukád meghalt. És felhívod a telefonszámát, hogy tudj vele beszélgetni? Ép ezért javaslok egy pszichiátert.
márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem baj! Én Nagyapámnak, és egy régi barátomnak a sírjához járok ki, és mesélek nekik.
márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

7, tudod, mi durva?


Mikor apu meghalt, nyilván nem töröltem a számát a telefonomból.

Szenteste jött az üzenet, hogy Apu új a viberen... gondlom, aki megkapta a számát, kapott egy új telefont és regisztrált éppen akkor. Szörnyű érzés volt :(

márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem probléma, viszont ha hosszú évek óta tart, akkor tényleg megfontolandó egy gyászfeldolgozó szakembert felkereseni, mert valószínűleg elekadtál valamelyik szakaszban és ettől leleki teher nehezedik rád. Természetesen érthető a szívfájdalmad, de végül fel kell dolgozni ezt valahogy.
márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
13%
Apósom számát egyik családtag vette át. Temetésén csörög teló, kiírja Após hív, kicsit morbid volt
márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%
A scaládtag nem tudta, hogy temetés van?
márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem fájna, hogy senki nem veszi fel. Mindenképpen nehezítené a gyász feldolgozását. De ez csak én vagyok, nálad nem tudom milyen lelki dolgokat mozgat meg ez a dolog.
márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%
kezdeti időszakban oké, megoldás, de ahogy már mások is írták, neked is jobb lenne, ha lassan (akár szakszerű segítség igénybevételével) továbblépnél a gyászfeldogozásban, vagy legalább valami kevésbé törékenybe kapaszkodnál... legyen az levél, sírkő, házi oltár, hidd el, neked lesz a legrosszabb, ha egy nap derült égből felveszi a hívott számot mondjuk egy új fodrászüzlet...
márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!