Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kéne reagálnom, ha az...

Hogy kéne reagálnom, ha az anyám alig 8 hónappal az apám halála után hazaállított egy másik férfival, akit valami gyászterápián ismert meg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ő élete nem ért véget, joga van újrakezdeni stb.stb.De ami korai az korai. Én még csak most léptem új szakaszába a gyásznak, még friss a seb, erre anyám...Mikor apa elment szinte alig fogtam fel. Fájt persze, sírtam, rossz érzés volt, de csináltam tovább a mindennapi teendőek, furcsáltam is, hogy ahhoz képest ami történt milyen jól viselem. De ahogy telik az idő nem jobb, hanem rosszabb lett. Kb.1-2 hónapja szakadt úgy igazán rám ez az egész, most értettem meg igazán, hogy ő meghalt, nincs többé, soha többé nem látom és nem beszélhetek vele. Most érzem azt, hogy összetörtem és nem tudom hogyan tovább. Anya meg éppen most boldog az új kapcsolatában...És én még nem számítottam erre, nem is gondoltam át, hogy akkor mi lesz ha ez a helyzet előáll, mert valahol automatikusan a nagyon távoli jövőbe helyzetem ezt, 5-10 év múlvára. És úgy érzem nekem tényleg kell a mostani állapotomban legalább 4-5 év, hogy mást el tudjak fogadni anya mellett.

márc. 22. 14:02
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
5%
7#ne mond hogy semmi közzé hozzá igen is van a kérdező ék is van joga hozzá hogy miféle ember akar az apja helyébe lépni, minek szült az ilyen nő ha neki fontosabb a szerelem szex férfiak mint a lánya véleménye??? Kérdező ha a végrendeletben te vagy a haszonélvező akkor nem kell beengedned a csákot
márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de jobb lenne ha depresszios lenne, nem menne utcara, otthon sirna es nem dolgozna mert nem tudta feldolgozni a ferje halalat?


En orulnek ha nalunk ez lenne, latnam hogy anyam ujra boldog. Ettol nem ereznem azt hogy nem szerette apamat.

Igenis jar neki is a boldogsag. Es a 8honap nem keves ido. Ha 2het lett volna akkor egyetertenek veled.

Dehogy azt vartad hogy mondjuk 10evig nem lesz senkije.. rohej.

márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
81%

11!


Halkan elarulom, a kérdező max örökös, egészen biztosan nem haszonélvező, ha az ingatlan közös volt az apával, ergo anyu akar ki is teheti.

2, a gyerek szülő kapcsolat egészen más, mint a pár kapcsolata és attól, hogy utóbbi érinti a gyereket, köze NINCS hozzá. 3, a kérdező tippre 20 felett van, hamarosan kirepul, ergo anyuka nyugodtan nézheti a saját boldogságát

márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
10%
13# igen de le is szarhatja öregkorára remélem egyetértünk
márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
87%

Az édesanyád úgy gondolja MOST talált egy lehetőséget ami számára kedvező lehet, hisz az ő élete nem ért véget, nem biztos hogy megtehetné, hogy "jegeli", amíg Te is feldolgozod a történteket.

Neki éppen az új kapcsolat segíthet ebben, nem gondolod?

márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
5%
13# azt írod ki is rakhatja igazad van, de a kérdező is megszakithatja vele minden kapcsolatot után és nem lesz kötelező majd gondoskodni róla ugye egyet értesz???
márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
9%

Őszinte részvétem és sajnálom ami történik!

Láttam en is “víg” özvegyeket épp eleget, akik mar alig várták, hogy léptessék elő a már rég meglévő szeretőiket, amelyek tobb esetben régebb óta megvolt, mint a meghalt férj.

Anyukad ezt azt az embert most ismerte meg nemrég.

Nézd, szerintem tekintettel kéne legyen rád, de lehet ő nem gyászol olyan melyen mint te, te apadat vesztette el, ő lehet, hogy egy megunt férjet.

Nem sokat lattam a kardjába dőlni ez van!

márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
78%

14, 16!


Egyetértek. Ugye nem gondolod komolyan, hoyg anyunak a hátralevő X évtizedet talpig feketébe öltözve magányosan kellene leelnie azért, hogy a lanya/fia kicsi lelke ne sérüljön és majd tartsa vele a kapcsolatot? Megegyszer, minimum 16 éves q kérdező, nem 6

márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
20%
18#szoval egy anya ne törödjön a gyereke lelkével inkább a gyerek lelke menjen tönkre. Neked se való gyerek egyet elárulok egy kapcsolat tönkre mehet de a gyerek mindig gyere marad,
márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
12%

Legalabb a gyászév leteltét illik megvárni, ennyire normalisan szuksege is van az emberi léleknek, hacsak nem örül kifejezetten a történteknek. (lattam ilyet, aki el is mondta, es mar evek óta csalta amúgyis a ferjet)

Talan mas prioritasai kene legyen az anyukanak mint a fonnyadt valaga nyalatása egy haszonleső trógerrel

márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!