Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon megbántott az apám nem...

Anna978 kérdése:

Nagyon megbántott az apám nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A dolognak vannak előzményei. A múlt héten volt egy nagyobb veszekedésünk amikor én valóban egy kicsit szemét voltam vele mert mivel az a szokása, hogy nem dobja bele a szennyesbe a mosnivalót hanem külön tárolja, direkt nem szóltam neki, hogy mosni fogok és elindítottam a mosógépet a ruhái nélkül. Ez nem volt szép tőlem elismerem. De ugyanakkor meg nekem miért kellene mindig külön szólnom neki, kuncsorognom, hogy ugyan adja oda amit ki szeretne mosni?! Arra való a szennyes kosár, hogy előre belerakja...Na mindegy ezen már túl léptem mert régebben volt. Viszont ma délután nagyon megbántott. Most is összekészítettem devmost csak egy nagyon kis adag mosnivalót mert nem éreztem jól magam meg egyébként hétköznap szinte soha nem mosok csak nagyon nagyon ritkán, úgy gondoltam majd a nagy mosás hétvégén lesz amikor minden egyéb dolgot kimosok majd apa ruháit is majd hétvégén ahogy szoktuk ezért szándékosan elhatároztam hogy nagyon kevés ruhát mosok mert nem akartam a betegségem miatt annyi ruhát teregetni.De esküszöm még csak eszembe se jutott apu, nem gondoltam ebbe bele nem terveltem ki semmilyen aljasságot és kicseszni sem akartam vele. Semmi ilyenen nem járt az eszem. Szépen elinditottam a mosógépet kevés ruhámmal, amikor bejött az udvarról és elkezdett velem üvöltözni, hogy menjek a francba, hogy én miért nem szólok neki, hogy mosás lesz, hogy én milyen aljas vagyok mert én szándékosan nem szóltam neki, és hogy én az ő ruháit nem akarom kimosni. Én azt gondolom ez elég bántó volt főleg úgy, hogy tényleg semmi rosszat nem akartam tenni. Nagyon rosszul esik...nem gondoltam volna, hogy egy ártalmatlan mosás miatt megint bunkó lesz velem majd napokig. Nem gondoltam, hogy ez lesz.

márc. 25. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

íTehát a múlt héten szándékosan nem mostad ki, most pedig direkt nem is akartad. És meg vagy sértve, ha leüvöltik a fejed.

Azt kérdezed, mit tegyél: mosd ki soron kívűl apád ruháját, ha már te vagy a mosás felelőse. Ja, és ne akard apádat leckéztetni.

márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
60%

De a fater részéről akkor sem normális a nézeteltérés ilyen módon történő "megbeszélése".

Valami baja lehet az agyában, ennek megoldása, hogy keresel egy albérletet és szeva fater!

Majd akkor pattoghat magának.

márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Mondd el ezt neki is így az egészet ahogy nekünk leírtad. Kommunikáció! Anélkül nem megy semmi.
márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Darius- ***** válasza:
12%

Mi a gond Annacska ? Nem kell szomorúnak lenni ezért. Nem értékel kellően, lehetne mondani rossz napja volt, de az utolsó mondatok alapján, a megint alapján másra gondolok. Tehát a sokadik.


Mi az, hogy napokig ? Ennyiért napokig hallgat ? Te nem kell ott élj személyiség zavarossal. Valaki meg kellene verje jól őt. De te szerintem ne csinálj neki semmit. Ennek agymosás kéne nem mosás.

márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Hat figyelj, adott a helyzet. Ott a telibekurt szennyeskosar, rakja abba. Mosni akarsz de keveset mert nem erzed jol magad? ertse meg. Ennyi. Mi lesz koztetek ha majd komolyabb dolgon kezdtek el vitazni amugy? mert lefogadom igyse dumaltok egymassal sokat es mas feszultseg van ott a levegoben mint egy szimpla mosason ennyire osszeveszni.
márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

Azé' fater se semmi.

Én 3 pasival élek együtt, hidd el, senki szennyese után nem megyek. Ha éppen mosás van, (majdnem minden nap) nem jelentem be, és ha sikerült betalálni a kosárba, kimosom.

Ha nem sikerült, így járt.

Egyenként egy napi mosás program kb egy-másfél óra, ha fater ennyire háklis a ruháira, indíts el egy újat.

márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Azt hiszem, érhető volt a felreertes a részéről. Kommunikáljatok.
márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
A nagyon piszkos ruhát én sem teszem a fehérneműink közé a szennyesbe. Lehet, hgy apád is ezért tartja külön pl a munkásruháit. Vagy csináljatok neki egy külön szennyestartót, ne keveredjen a ti holmitokkal piszkosan.
márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Apad nem kepes elindítani egy mosogepet? Nem bonyolultabb, mint az okostelefon, sot. Apad inkabb hihetetlenul lusta.
márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Az én apám képes bedobálni a gépbe a ruháit, löttyinteni egy kis mosószert és benyomni néhány gombot. Nálunk mindenki magára mos, takarít. Tudom, könnyű mondani, de ilyenen nagyon nem szabad szorongani, teljesen jogos elvárás, hogy dobja legalább a kosárba a mosatlant. Az meg, hogy úgy veszekszik veled, hogy beteg vagy...

Ha teheted, költözz. Egy ilyen ember nagyon le tudja hozni a másikat az életről.

márc. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!