Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon megbántott az apám nem...

Anna978 kérdése:

Nagyon megbántott az apám nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A dolognak vannak előzményei. A múlt héten volt egy nagyobb veszekedésünk amikor én valóban egy kicsit szemét voltam vele mert mivel az a szokása, hogy nem dobja bele a szennyesbe a mosnivalót hanem külön tárolja, direkt nem szóltam neki, hogy mosni fogok és elindítottam a mosógépet a ruhái nélkül. Ez nem volt szép tőlem elismerem. De ugyanakkor meg nekem miért kellene mindig külön szólnom neki, kuncsorognom, hogy ugyan adja oda amit ki szeretne mosni?! Arra való a szennyes kosár, hogy előre belerakja...Na mindegy ezen már túl léptem mert régebben volt. Viszont ma délután nagyon megbántott. Most is összekészítettem devmost csak egy nagyon kis adag mosnivalót mert nem éreztem jól magam meg egyébként hétköznap szinte soha nem mosok csak nagyon nagyon ritkán, úgy gondoltam majd a nagy mosás hétvégén lesz amikor minden egyéb dolgot kimosok majd apa ruháit is majd hétvégén ahogy szoktuk ezért szándékosan elhatároztam hogy nagyon kevés ruhát mosok mert nem akartam a betegségem miatt annyi ruhát teregetni.De esküszöm még csak eszembe se jutott apu, nem gondoltam ebbe bele nem terveltem ki semmilyen aljasságot és kicseszni sem akartam vele. Semmi ilyenen nem járt az eszem. Szépen elinditottam a mosógépet kevés ruhámmal, amikor bejött az udvarról és elkezdett velem üvöltözni, hogy menjek a francba, hogy én miért nem szólok neki, hogy mosás lesz, hogy én milyen aljas vagyok mert én szándékosan nem szóltam neki, és hogy én az ő ruháit nem akarom kimosni. Én azt gondolom ez elég bántó volt főleg úgy, hogy tényleg semmi rosszat nem akartam tenni. Nagyon rosszul esik...nem gondoltam volna, hogy egy ártalmatlan mosás miatt megint bunkó lesz velem majd napokig. Nem gondoltam, hogy ez lesz.

márc. 25. 19:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

Anyukám úgy oldotta meg a ruha ide oda dobálását a szennyeskosár helyett, hogy csak azt mosta ki ami abban volt, ami mellette ledobálva azt nem. Mindenki megtanulta hova rakja a szennyest.

Szerintem nem kell apudra mosni ha nem akarsz. Ő is bedobhatja a ruháit.

márc. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
14%
Anyósom és a felnőtt lanyom meg a barátja is nálunk él. Ugyan mindneki tudja, hogy hétfőn mosok, mégsem esik nehezemre aznap reggel szólni nekik, hogy hétfő van, mosok, dobd be a cuccod a mosókonyhába....
márc. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
4%
Anyud ilyenkor hol van?
márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
a sok lepontozo😂
márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom, apámnak sohasem esett nehezére a szennyestartóba dobni a ruhát, a barátomnak sem.


Exemnek ez problémát jelentett, nem is mostam ki azt, amit csak odadobott a földre vagy a szennyestartó mellé.

Bocs, ami nincs a szennyesben, az nyilván tiszta.

Ha pedig csak lustaságból cs.szi mellé - így járt.

márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
12-es, én mondjuk nem csinálok sgget a számból senki kedvéért, és nem hívom fel mindenki figyelmét külön, hogy "hétfő van, mosok, tedd be a szennyest". Miért nem alap, hogy rögtön odadobja, nem a szobájában etc. hagyja?
márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
26%

16!


Mert külön szinten élnek, van szennyestarto a szobajukban es a gyerekek beosztása olyan, hogy néha bizony elfelejtik milyen nap van. Nekem nem esik nehezemre ennyit kimondása, de láthatóan van, akinek ez komoly fizikai fájdalommal jar

márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
32%
T'án a fater értelmi fogyatékos, hogy egy tetves mosást nem tud berakni önállóan? Érdekes, a párom tud géppel mosni, pedig férfi...
márc. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Értem a Kérdezőt és az apját is. Leginkább két külön nyelvet beszélnek és amúgy sem sokat. Vállald fel magadra a mosást, mosd külön az övét. Az én apám sem tudta bekapcsolni a mosógépet. Ő tudott házat építeni, én nem.


Mondd el legközelebb, hogy nagyon rosszul vagy, a te cuccaidat is alig tudod kimosni, de szívesen beindítod a mosógépet, csak szedje össze a cuccait és teregessen ki. Amennyiben nem egy megátalkodott ember meg fogja érteni.


Kommunikáció. Te beszélsz, gondolatok helyett és megérted, mit akar mondani úgy, hogy a sértettséget kiszűröd. Könnyebb lesz. Beszélgetés, beszélgetés, beszélgetés. Azt fogja mondani, hogy megharagudott rád, ezért mondta azokat a dolgokat, de nem gondolta komolyan.

márc. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!