Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám rám nyitogat meztelenül,...

Apám rám nyitogat meztelenül, nem zavarja, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincs meg nem is lehet zárni az ajtómat. Simán beront. Ma is hajat szárítottam, most jöttem fürdésből, erre egy bugyi volt rajtam, beront, hogy "mond be a telefonba az email címemet". Látta, hogy nincsen rajtam ruha és mit gondolt felállok és megyek egy bugyiban a telefonhoz, még ott áll? Mondom neki, "esetleg felöltözhetek?" Berontogat, látja rajtad, hogy nincs rajtad ruha, az sem zavarja... Máskor meg, "csak beengedem hozzád a macskát, itt szeretne aludni", ez kell, az kell. Se egy bocsi, vagy kopogás.


Szerintem ezentúl napközben nem megyek fürödni sem, mert így járok. Gondoltam most ráérek, megmosom nyugodtan a hajam, mert máskor az a baj, hogy napok óta készülsz rá, de akkor 5 percenként oda kell menniük.


márc. 7. 10:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%

Nincs meg nem is lehet zárni az ajtómat - nincs VAGY nem lehet zárni? :D

Ha nincs ajtód, akkor min rontogat be?


Amúgy meg miért egyszem bugyiban mászkálsz a lakásban, amikor más is van otthon rajtad kívül? Ez csak nekem nem világos?


Tudom, azt akartad hallani, hogy apád milyen seggarc. Részben az, részben meg nem kell félmeztelenül flangálni, amikor nem egyedül vagy otthon.

márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%

Szólj neki, hogy egy paraszt és tanuljon meg kopogni.


Szerelj fel egy kampót az ajtódra.

márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
35%
Anyádnak szóljál, hogy beszéljen vele. Ha nem változik, akkor meg kell fenyegetni a gyámüggyel.
márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Szólok neki, hiába, neki most azonnal kell az email cím. Nem várhat semmi. Hozta a teleront a fülén...


Itt alapfeltétel, hogy retardáltnak kell lenni? Szerintem egyeske mindenkinek "világos" volt, hogy nem a házban "flangálok" bugyiban? Hanem öltözés közben rám nyitogat apám...

márc. 7. 10:54
 5/36 anonim ***** válasza:
50%

Amikor a troll kérdező fordított pszichológiàt alkalmaz és még ő mondja a válaszokra, hogy trollok miközben ő a legnagyobb. Hihetetlen.


Ha ennyire nagy lány vagy, költözz el otthonról és nem fog apád rád nyitogatni.

márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
28%

Fogj meg egy bugyidat, a bikini alsó részét és tedd egymásra. Szinte biztosan ugyan akkora vagy kissebb lesz a bikini alsó része.

Ugyan ez jellemzi a melltartókat és a bikini felső részét!

Szóval azon gondolkozz el, hogy a strandon stb. napozol valószínűleg kissebb fürdő ruciban mintha fehérnemű lenne rajtad, több száz ismeretlen előtt, de a saját családodon belül meg ez probléma, ha "több" ruhában meglátnak...

Apád valószínűleg még ici pici kislányának tart és azért nem kopog. beszéld meg vele, de azért jusson eszedbe, hogy egy sok év alatt kialakult szokáson nehéz változtatni.

márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%

Nincs ajtód??? Miféle házban éltek basszus?


Amúgy volt már millió meg egy ilyen kérdés. Ha te nem tudod megoldani értelmes beszéddel, akkor fapapucs, mi innen nem tudunk segíteni.

márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
74%
Jogod van a testedhez, jogod van a méltóságodhoz, még a szüleid előtt is jogos a szemérem, különösen a pubertás után. Anyukáddal beszélj, ha ez nem hat, a gyermekvédelemmel.
márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez nem olyan nagy dolog volt rajtad köntös én simán mászkálok pizsamában is köntös nélkül is sőt volt hogy köntösben nyitottam ajtót a futárnak és nem lát semmit. Ez hogy nem kopog kicsit gáz de ezt vele kell megbeszélned.
márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
19%

Amíg felnevelt számtalan alkalommal látott meztelenül. Valószínűleg egyáltalán nem nőként hanem a gyermekeként tekint rád, ezért nem látja a helyzetet kínosnak.

Beszélj vele higgadtan, hogy te felnőttél, és már kellemetlen hiányos ruhában mutatkoznod előtte. Hidd el meg fogja érteni és figyelni fog erre ezentúl.

Ezek a dolgok többnyire egyszerű kommunikáció hiányból fakadnak.

márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!