Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki nincs jóban az apjával,mi...

Aki nincs jóban az apjával,mi az oka?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 08:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#13 vagyok


Már csak azt várom, hogy elhúzhassak a családi házból örökre és meg is teszem, amint lehet. Úgy hátrahagyom fatert is, ahogy anyuékat is, ahogy lehet. Mindenki csak azt várja, hogy tűrjem csendben ezt a sok hülyeséget, amit apa csinál, de én nem tudom, ezért sok vita van köztünk. Álatalában apám miatt nagyon sokat veszekszek anyuval es a tesoimmal is. Már pszichológushoz is járok miatta, mert dührohamaim, hangulat ingadozásaim és szorongásom is lett emiatt.


Kihagytam, hogy apunak általában ilyen 7:30 körül lámpaoltás van és elvarja, hogy mi se járkáljunk olyankor. Minden egyes nap 7:30-kor a rajta kivűl házban levő embereknek is nyugton kell lenni, mert nagyon durván kioszt minket, ha nem tesszük. Ha elmerek menni a folyoson már este nyolc körül a szobája előtt csak azt hallom, hogy szitkolózik nagyon durván és nem tűri, ha mi őt "nem hagyjuk aludni". Azt sem tűri el, ha ő aludni akar és valaki mezitláb járkál a folyosón pl. Anyámék meg csak megbújnak csendben, mikor mondtam nekik, hogy esetleg ha 3-4 ember kicsit kiállna ellene, akkor nem lenne az, hogy 1 elnyom 4-et, de nem, ők csak tűrnek. Sajnos már szorongásom lett attol is, ha este 7 után és éjszaka kell mennem wcre, mert nagy hisztiket tud csapni apám, ha " nem hagyom aludni".


De lépek amint tudok, aki meg bohóc, az nyugodtan viselje el, amit művel..

ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
59%
Hát sosem járt orvosnál, de 1000% depressziós jelei vannak/voltak. Az még nem annyira olyan, hogy csak orvos tudja megállapítani. Nagymamám is az, rá orvos aggatta rá a diagnózist. Ő is ilyen begubózó, befásult, magába zuhant, életkedv nélküli ember mint fater, csak ő nem ilyen leuraló. Én is depressziós vagyok, de szerencsére már lábalok ki belőle, én viszont járok vele dokihoz
ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!