Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy Anya ilyet mond? Ha...

Egy Anya ilyet mond? Ha meghalsz? Köszönjem meg ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ritkán szoktam ide írni, de hátha valaki tud segíteni.

Én Ukrajnába éltem, Magyarországra költöztem a háború végett, bevándorló vagyok, van munkám takarítók .

Nem akarom, hogy Világháború legyen :( Sajnos nagyon félek a háborútól , tapasztaltam belőle sajnos senkinek nem kívánom!

Anyám magyar! Sajnos sose volt jó a viszonyunk!

Én elég párás lány vagyok… félek mindentől ..:/

Nem akarok meghalni én csak békét szeretnék a világban!

Anyámat mostanában ki készítem őket a párjával, mert sokszor hozom fel a háború témát..

Nem akarok meghalni és mást sem! Nem szeretnék holnap meghalni!!!

Erre anyám hogy hát ha meghalsz holnap azért köszönőd meg a földnek, hogy élhettél! (Persze igaza van köszönöm)

Én erre kicsit kiakadtam( lehet igaza van én gondolom hülyén) sajnos meg nincsen gyerekem , de sose mondanék ilyet a gyermekemnek! Egy anyának nem védeni kéne a gyerekét?

Ha nekem ilyet mondja a gyerekem.. hát nem is tudom.. kiakadnék!

Anyám meg mondja imádkozzak mindennap az istenhez! Ha meghalok ma köszönjem meg!

Persze imádkozom🙏🙏



ápr. 4. 01:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Halál nem kívánság műsor, ahogy a80-huszárban mondja Tordy Géza minap halt meg kiváló magyar színész "az a golyó amit neked szánnak ,ágyban párnák közt is utolér"!

Magyarán nem érdemes a halálon aggódni és rágódni Svejk a katona is elmondta a "haláltól nem kell félni idáig még nem panaszkodót rá senki!"

ápr. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez így van igazad van :)
ápr. 4. 02:36
 3/23 Darius- ***** válasza:
67%

Én meg Oroszországbol írok. De vagyok Magyarországon is ugyanígy, mert anyám magyar. Bevándorló lennél úgy, hogy anyád magyar? Alapjáraton jár így születéstől kezdve a személyi, ha jól tudom. Én nem nevezem magam bevándorlónak egyik helyen sem és más sem.



Ne játszd itt az áldozatot, ha Magyarországon élsz. Hogyan halj meg háborúban, ha nem Ukrajnában éltek? Inkább orulnod kéne, hogy elkerültel onnan. Így a halál helyett a pozitív változás lenne a minta. Nem fogok én most politizálni, mert ez nem az a kategória. Te békét szeretnél, de nem körülötted forog a világ.


Anyádat szerintem ne zaklasd a háborúval, ha nem akar hallani róla. Nyilván új életet szeretne, azért költözött el. Azért, mert mondott neked egy rossz mondatot, már nem szeret? Valamiért úgy érzem kitaláltad az egész sztorit , mert sok a hihetetlen állítás. De ez csak gyanú.

ápr. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Miért lenne hamis ?én csak leírtam, hogy anyámat nem érdekelné ha nem lennék többet ennyi, de kár volt kiírni tényleg a világ megérett a pusztulásra
ápr. 4. 03:08
 5/23 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondtak aki nem Magyarországon él az bevándorló a fogalmat se tudom sajnos :( van szemelyim igen kettős állampolgár vagyok
ápr. 4. 03:10
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

"én csak leírtam, hogy anyámat nem érdekelné ha nem lennék többet ennyi"


Ez egészen biztos, hogy nem igaz, csak már valszeg mindneki idegrendszerét lepusztítod, hogy folyton eről beszélsz.

Nyugodj meg, nem fenyeget semmilyen veszély holnap. ELőbb fog elütni egy autó.

ápr. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os igazad van így legyen ❤️❤️ Köszönöm, hogy írtál :) megnyugtattál 🙏❤️
ápr. 4. 03:25
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha teheted, keress fel egy pszichológust. Valószínűleg van egy kis poszttraumás stressz szindrómád.


6. voltam.

ápr. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező: Anyád nem akart bántani ebben biztos vagyok, csak már nem tudott mit mondani. Nem azt jelenti a mondat hogy "ne érdekelné ha nem lennél".

Ne hozd fel neki a háború témáját többet és ne is stresszelj ezen, gondolj másra. Nagyon jó, hogy itt nincs realitása a háborúnak. Azt megértem hogy foglalkoztat, de gondolj másra.

ápr. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Ne bassza már meg az ég, hogy ez Kárpátalján született magyar bevándorlónak érezze magát Magyarországon... hova jutottunk?
ápr. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!